שימושים שונים לרדיד אלומיניום

רדיד אלומיניום מהווה מוצר בסיסי מאוד שניתן למצוא אותו בכל מטבח. לרוב הוא ישמש עבור בישול, אפייה או לצורך עיטוף מוצרי מזון, קופסאות, תבניות ועוד. למרות שלכאורה השימושים של רדיד אלומיניום מאוד ידועים מראש, ישנם לא מעט רעיונות לשימושים נוספים ברדיד אלומיניום.

במאמר הבא תקבלו את כל הרעיונות הרלוונטיים לשימוש ברדיד אלומיניום.

מה אפשר לעשות עם רדיד אלומיניום?

כאמור, רדיד אלומיניום משמש בעיקר לצרכים ספציפיים הנוגעים לעיטוף, אולם ניתן לעשות בו עוד  מגוון שימושים שונים שעל חלק מהם יתכן מאוד שלא חשבתם. כך למשל:

ניתן ליצור תבניות לתנור באמצעות רדיד האלומיניום. אם מצאתם את עצמכם לאחר הכנת בלילה לעוגה תקועים ללא תבנית מתאימה לאפיית העוגה, תוכלו לקפל לכמה שכבות רדיד אלומיניום על מנת ליצור מסגרת איכותית ויציבה בכל גודל שרצוי לכם ולהניח אותה בתבנית גדולה יותר שיש לכם.

ניתן להבריק את כלי הכסף שלכם באמצעות רדיד אלומיניום. כל שתדרשו לעשות זה לצפות מחבת ברדיד אלומיניום ולשפוך כוס מים ושתי כפות של סודה לשתייה. לאחר מכן ניתן להשרות את כלי כסף לחמש דקות ולשטוף אותם לאחר מכן. מדובר על פעולה שתבריק לכם את כלי הכסף.

באמצעות רדיד אלומיניום ניתן לחדש את התכשיטים שלכם. כל שתדרשו לעשות זה לצפות קערה כלשהי ברדיד אלומיניום, לערבב בה מים חמימים עם כף מלאה של אבקת כביסה ולטבול את התכשיטים שלכם לכמה דקות. לאחר מכן יש לשטוף אותם בצורה יסודית במים ולתת להם להתייבש.

ניתן לתקן את שלט הטלוויזיה באמצעות נייר אלומיניום באמצעות פעולה פשוטה. לא פעם הקפיץ של הסוללה בשלט נשחק ומאבד את הגמישות שלו. במקרה שכזה ניתן להניח חתיכה קטנה של רדיד אלומיניום שגלגלתם מראש בקצה של הקפיץ. הרדיד ישפר את הולכת החשמל מהשלט.

>>> אנשים התעניינו גם בחמגשיות

 

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...