החשיבות בשילוב אטרקציות לאירועים

הולוגרמה באירועים

אנו חיים בעידן שבו חדשנות, יצירתיות ומגוון תופסים נדבך חשוב ומרכזי. בהיותנו מפיקים אירוע, בעיקר כאשר מדובר באירוע עסקי שישפיע על התקדמות וצמיחת העסק שלנו בהיבט הטכנולוגי והכלכלי, יש חשיבות גבוהה לצורה שבה אנו מציגים את הדברים, בין אם מדובר במוצר חדשני או שירות שמטרתו לשדרג את היצע השירותים שהעסק מעניק לקהל לקוחותיו. אחד מהשירותים הללו הוא שילוב אטרקציות לאירועים.

 

הולוגרמה באירועים

הולוגרמה מוכרת עוד מימי עבר בסרטים מעולם המדע הבדיוני. בשנים האחרונות היא חלק בלתי נפרד מאטרקציות לאירועים כאשר ניתן לשלב בה מגוון של עיצובים יחד עם חומרים ומרקמים שונים. מדובר למעשה ביצירת תלת מימדית התורמת לחידוד החושים בדגש על חוש הראייה שמטרה ליצור חוויה שונה ויוצאת דופן. הולוגרמה תורמת לחיזוק המותג, יוצרת מגוון באירוע ואף תורמת לשיפור וזירוז פעולות שונות.

 

אטרקציות לאירועים – איך יודעים במה לבחור?

אטרקציות לאירועים המשלבות טכנולוגיות חדשניות כמו מציאות מדומה, מציאות רבודה, הולוגרמה ועוד קיימות כמעט בכל אירוע אליו אנו מוזמנים. מכיוון ואנו רוצים להבדיל את עצמנו מהאחרים, הרעיון הוא לשים דגש על הצרכים של העסק, להבין היטב את קהל היעד ו“לתפור“ טכנולוגיה מיצגית בהתאמה אישית שתניע את העסק קדימה תוך יצירת אפקט WOW אצל הלוקחים חלק באירוע. ניתן לייצר אטרקציות לאירועים באופן אישי וספציפי על ידי חברה מקצועית שתפקיד להכיר וללמוד את העסק לעומק, לחקור את המסרים שאנו רוצים להעביר דרך האטרקציה, תחשוב על רעיון מקורי ותביא אותו לידי ביטוי באפליקציה, תוכנה או סרט מיוחד.

 

כמובן שמדובר בהשקעה לא מבוטלת, אך כזו שתטיב איתנו ועם העסק שלנו לטווח הארוך. התהליך מתאים לסוגים רבים של אירועים כמו כנסים מקצועיים, תערוכות, הצגת מיזמים למטרת גיוס כספים ועוד.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

איך לצלם פורטרט טוב?

צלם מתמודד עם אתגרי שטח רבים. תמיד הוא חפץ להוציא את המקסימום האפשרי, ולתת ללקוח שלו תוצר מעולה שיפיע אותו לטובה. כל לקוח שעומד מולך

קרא עוד »
קייטרינג לבת מצווה

קייטרינג לבת מצווה

הקטנה שלכם גדלה והגיעה לגיל 12, ואתם ההורים חושבים איך לארגן לבתכם את האירוע הנוצץ והזוהר ביותר של חייה. מבין שלל הדאגות והארגונים, אתם שוקלים

קרא עוד »