חגיגות בר מצווה בצל קורונה

הקורונה שבשה תוכניות רבות הקשורות לחגיגת בר המצווה. משפחות רבות תכננו לנסוע באוטובוס שישכרו עם החברים וקרובי המשפחה לכותל, כדי שהחתן יעלה לתורה ולטייל לאורך היום בירושלים. אחרים תכננו אירוע באולם קטן או בת מצווה במועדון וגם תוכניות אלו אי אפשר לקיים על פי התכנון במקורי.

חגיגות בר מצווה בצל קורונה

מחוסר ברירה יש להתאים את החגיגות לאפשרויות הקיימות על פי ההנחיות של הרשויות. יש לכך כמה דרכים יצירתיות כמו עריכת חגיגת בר מצווה עם המשפחה הגרעינית בלבד. למסיבה זו יוזמנו כל החברים בזום וכך הם ינהלו חגיגה אינטראקטיבית.

חתן השמחה יישא נאום על העובדה שהוא כעת כבר לא ילד, אלא אדם בוגר לקול תשואותיהם של המשפחה ושל החברים.

בהמשך ישחק חתן השמחה משחקים אינטראקטיביים שונים עם הילדים, התחרות במשחקים הללו יוצרת כיף גדול והילדים נהנים מאד מהמסיבה. קיימים היום משחקים רבים שמתאימים למטרה זו כמו שאלות בתוכנת kahoot  על פי דרגות קושי שונות, גלגל המזל שמסובב ילד אחר בכל פעם, הוא מקבל משימה וכך הוא מבצע אותה במהירות. המשימות הללו חלקן בעלות חוכמה רבה, במקצתן מה שחשוב זה לבצע את הכול במהירות ויש גם כאלו שמקבלים נקודות. 

מה שחשוב הוא שהילדים שמתגעגעים כל כך לחזור לאורח החיים הנורמטיבי, נהנים משעה של משחק עם החברים הטובים שלהם. אף על פי שזה לא כמו משחקים פיזיים, זה הכי קרוב שאפשר ולכן שמחת החיים ורמת שביעות הרצון מהאטרקציות היא גבוהה. 

הקולינריה בצל הקורונה 

לאור העובדה שאי אפשר לארח את החברים, אפשר להכין לכל ילד ערכה עם דברים טעימים, לחלק אותן בצהרי היום ובתום האירוע, כולם אוכלים יחד מול מסך המחשב בזום.

> קחו המלצה > מועדון ליום הולדת 40

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

איך בוחרים שמאי מקרקעין?

מי הוא שמאי מקרקעין? מדוע צריך אותו ואיך בוחרים אחד כזה? על כך ועוד ננסה לענות בשורות הבאות. כדאי לדעת שבעת רכישת דירה יש בדיקות

קרא עוד »

איך לבחור מנטליסט לאירועים?

יצא לכם להיות באירוע שהיה בו מנטליסט והתלהבתם מהעניין? שמעתם גם לא מעט המלצות מאנשים אחרים שהזמינו אנשי מקצוע כאלה לחגיגות שלהם? אם כך, ברור

קרא עוד »