שורף בפות – מה ניתן לעשות ולמי לפנות?

את בוודאי מכירה את זה: את מנסה לקיים את חייך בקלות, אבל משהו מפריע לך, משהו שורף בפות, מציק כשאת מטילה את מימייך ומפריע לקיים יחסי מין או חיים נוחים.

כן, מדובר בצריבה וגינאלית אשר יכול לקרות מסיבות רבות ומגוונות. זה יכול לקרות בשל בעיה או דלקת בדרכי השתן, צריבה ווגינלית יכולה להתרחש לאחר קיום יחסי מין, לעיתים פטריה בנרתיק גורמת לצריבה ויש לא מעט סיבות לצריבה בפות. 

אבל מה עושים כשיש צריבה באיברי המין הנשיים?

כדי לאבחן את הבעיה רצוי להגיע אל רופאת נשים לבצע בדיקות פאפ (בדיקת צוואר הרחם) ואת כל הבדיקות הדרושות, זאת להבין מה גורם לצריבה. בדרך כלל יהיה צורך גם בבדיקת שתן. אופציה נוספת היא פנייה על מעבדה טובה שעוזרת באבחון מצבים מסוגים שונים בעיקר כמו צריבה וגינלית.

כדי לבצע את הבדיקה על הצע הטוב המהיר והיעיל ביותר כדאי לפנות אל מרפאה פרטית של רופא נשים יעקב בורנשטיין מומחה בגניקולוגיה. כאשת בוחרת רופא נשים בחרי מומחה בטיפול בפטריות נרתיק, מומחה בטיפול בוסטיבוליטיס, בניתוחים גניקולוגיים ושאר תחומים – כך תבטיחי שאת בוחרת את הרופא הטוב ביותר.

כיצד מטפלים בצריבה בפות?

במעבדות של מומחים ידעו לאבחן את הבעיה לאחר לקיחת דגימה מהאזור הצורב בצורה עדינה והם יספקו תשובות מקצועיותו לגבי הגורם לצריבה. לאחר מכן יותאם טיפול פרטני לבעיה על ידי אנטיביוטיקה, שתיית מים מרובה, שמירה על היגיינה, התאמת משחה או טבליה אנטי פטרייתית ולעיתים אפשר לטפל במצב באמצעות סיוע של הרפואה המשלימה. כך אפשר לחזור לחיי שגרה ללא צריבה.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

הדפסה על חולצות – איך זה עובד?

שירותי הדפסה על חולצות מתבצעים בצורה מאוד פשוטה. בעצם הדבר נעשה באמצעות מכונות מתקדמות שמסוגלות להדפיס כל עיצוב דיגיטלי על גבי החולצה שמעוניינים לראות עליה

קרא עוד »

השכרת ציוד לאירועים בדרום

השכרת ציוד לאירועים בדרום יכולה להיות שימושית במיוחד עבור כל מי שמתכנן להפיק אירוע באזור. אין ספק כי הפקת אירוע נחשבת לפעולה לא פשוטה, הדורשת

קרא עוד »

מה כולל ציוד תאורה מקצועי

מה כולל ציוד תאורה מקצועי   כל מקצוע אשר משתמש בצילום או העברת מסר לקהל צריכים גופי תאורה. ולא רק מקצועות, גם הופעות ומסיבות מבקשים

קרא עוד »