כנרית לחתונה – איך תבחרו את הפלייליסט שמתאים לחתונה שלכם

החלטתם לשלב אטרקציה מיוחדת ומקורית באירוע החתונה הגדול שלכם, ולכן בחרתם כנרית לחתונה שתגיע לבצע שירים ועיבודים מיוחדים במהלך כל שלבי האירוע. הכנרית צריכה לדעת כיצד להתאים את הצלילים והביצועים המתאימים לכם לאווירת האירוע, ולכן כדאי שתבחרו מראש את הפלייליסט המוסיקלי שילווה את כל החתונה. לשם כך ריכזנו כמה המלצות שכדאי לאמץ או לשאוב רעיונות מהם, כדי שתוכלו לסנן ולבחור את הביצועים המועדפים עליכם עבור הפלייליסט המיוחד.

פלייליסט לקבלת הפנים

בזמן קבלת הפנים כל האורחים עסוקים במפגשים ושיחות חולין עם חברים ובני משפחה אהובים, ולכן הפלייליסט שיתאים בשלב הזה יהיה כמה שיותר רגוע ונעים לאוזן שיתנגן באמצעות הרכב ג'אז לקבלת פנים, כך שהאורחים יוכלו לנשנש ולדבר אחד עם השני ללא צורך בהגברת הקול לצורך השיחה. 

פלייליסט לשלב החופה

ברגע המרגש ביותר של הערב רצוי לכלול פלייליסט עם שיר מרגש ועוצמתי אחד או יותר, כאשר החתן נכנס עם הוריו וכאשר הכלה נכנסת לחופה בליווי ההורים שלה. תוכלו גם לבחור לבצע כניסה משותפת לחופה, וכך לבחור את הפלייליסט שיתאים לכם – כמו השיר הרומנטי שהתנגן ברע במהלך הפגישה הראשונה שלכם, השיר שמזכיר לכם את הנשיקה הראשונה וכו'. 

פלייליסט בזמן ריקוד הסלואו

לריקוד הסלואו הצמוד לאחר החופה תוכלו לבחור פלייליסט עם שיר בעיבוד מיוחד שהכנרית תבצע אולי אף בליווי של נגן גיטרה לאירועים, רצוי שזה יהיה שיר רומנטי מוכר ואהוב שכולם סביבכם יוכלו לשיר יחד איתכם.

כיצד לשלב כנרית לחתונה עם הפלייליסט של הריקודים?

נוסף למוסיקה רגועה ונעימה שהכנרית תבצע במהלך החתונה, היא תוכל להשתלב גם במהלך החגיגות והריקודים בחתונה. לשם כך הכנרית תנגן על גבי כינור חשמלי מיוחד המפיק צלילים אלקטרוניים, וכך המוסיקה החיה תוכל להשתלב עם צלילי המוסיקה המוקלטים שיושמעו מעמדת הדיג'יי.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

השכרת ציוד לאירועים

אם אתם מארגנים אירוע בבית/בחצר, בשטח פתוח כמו הים, היער או הפארק או בכל מקום אחר וחסר לכם ציוד ייתכן והפתרון הטוב ביותר יהיה להשכיר

קרא עוד »