לתת לילדים את התענוג ליצור

ילדים ופעוטות יכולים להיות הרבה יותר יצירתיים ממה שנהוג לחשוב עליהם, אם רק נותנים להם את ההזדמנות והתנאים לעשות זאת בצורה בטוחה. הלמידה וההתנסות הן חלק בלתי נפרד מהיצירתיות וההתפתחות של כל תינוק ולכן הגישה של בייביסליפ היא לאפשר להם זאת בתנאים בטוחים לגמרי. המתקנים שבונים בחנות עבור תינוקות ופעוטות מאפשרים להם להצטרף לפעילות המבוגרים ולצפות בה כדי ללמוד ולהתרשם או ליצור בעצמם בנוחות בפינה משל עצמם, כי גם להם מגיע חדר עבודה קטן שהוא רק שלהם. 

מתקנים מעץ טבעי לכל מטרה

בחנות תמצאו היצע גדול של רעיונות שקרמו עור וגידים והפכו למתקנים שמאפשרים לילדים שלכם פינת יצירה בטוחה ומוגנת שבה יוכלו ללמוד וליצור. המתקנים, שמיוצרים מעץ טבעי, חזק ואיכותי עוברים שיוף ללא צביעה וחיפוי כדי שיהיה נוח לעמוד ולשבת עליהם בלי סכנת שבבים שפוצעים את הילדים. המתקנים כמו מגדל סו שף או מגדל מתקפל יכולים להישאר כמו שהם, בצבע טבעי, או שתצבעו אותם לפי טעמכם וההעדפה שלכם. את המגדל אפשר להעמיד במטבח ליד השיש כדי שהפעוט יצטרף לתהליך ההכנות והבישול על מנת ללמוד דברים חדשים. בין היתר, תמצאו גם מתקנים כמו ספסלים, כונניות, מגשים, מגלשות, סולמות, שולחנות עבודה וכל מה שנחוץ לכם על מנת ליצור לילדים שלכם את החדר שנותן להם השראה ליצור וללמוד תוך כדי התנסות בטוחה.

שעות של הנאה לכולם

אין הנאה גדולה מאשר חדוות הגילוי וההתנסות וזו הגישה שעל בסיסה בונים את המתקנים והציוד המיוחד לילדים על פי עקרונות שיטת מונטסורי שמעודדת התנסות של הילדים כדי להפיק תובנות ומידע. העולם החדש לגמרי נראה דרך העיניים שלהם בצורה שמוסיפה הנאה גם להם וגם להורים שרואים כיצד הם לומדים אותו ומצליחים לשלב את התובנות בהתנסויות שלהם. זוהי מהותה של ילדות לפי תפיסת מחנכים רבים ולכן המתקנים והציוד שבונים בבייביסליפ מיועדים להתאים להם את הסביבה כדי שיתנסו בה וילמדו. מכיוון שילדים בכל זאת לא מודעים לסכנות תוך כדי הפעילות המתקנים בנויים בהקפדה על הבטיחות שלהם והם עצמם יציבים, חזקים ועמידים לשנים כדי למנוע תאונות. 

ליצור ילדות אחרת

מגדלים וספסלים, שולחנות וכיסאות מעניינים, כל אלה חלק מהקו שמייצרים במחשבה על הילדים וההורים שייהנו מהם. אתם מוזמנים לבדוק כל פינת יצירה כיצד היא מתאימה לילדים שלכם ומובטחת להם ולכם הנאה גדולה מכל רגע של שימוש בהם בחדר הילדים ובכל פינה בבית שבה ילדים מתנסים ולומדים.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

5 משחקים עם חרוזים אנאליים

מי שגילה את ההנאה שיכולה להגיע מחדירה אל פי הטבעת, יודע בוודאי שיש לא מעט אביזרים מין שיכולים להעצים את העונג המיני ובד בבד לאפשר

קרא עוד »