טעויות נפוצות בעיצוב חדר השינה

חדר השינה הוא החדר הקדוש ביותר בבית. הוא החדר האינטימי שלכם, הפרטיות שלכם, המפלט שלכם. העניין הוא, שכשזה מגיע לעיצוב חדר השינה ייתכן ואתם מפרים את שלוותכם מבלי לדעת זאת בכלל, רק בגלל שעיצבתם את החדר בצורה כזו שלא מייצרת איזון לחדר ובכך לא תורמת לתחושה שאתם צריכים להרגיש כאשר אתם בחדר השינה שלכם.

אלו הטעויות הנפוצות ביותר בעיצוב חדר השינה:

צביעת הקירות

טעות נפוצה ביותר בעיצוב חדרי שינה היא בחירת הצבע. בחירת צבע מעידה המון על הבן אדם אך גם אם אתם אוהבים צבע כהה, דעו כי לצבוע את כל קירות החדר בצבע כזה תפר את הזרימה בחדר, תגרום לו להיראות קטן יותר ולמעשה לא תתרום כלל לעיצוב שאתם מנסים להשיג. צביעת קיר אחד למשל בצבע שאתם רוצים והשארת שאר הקירות ניטרליים עשויה לעשות את העבודה.

בחירת תאורה

במידה ויש לכם חלונות בחדר השינה שמעניקים אור טבעי שנכנס פנימה, זכרו שאתם צריכים אור טבעי ועל כן עודדו את כניסתו אל החדר. מעבר לכך, בחירת התאורה לחדר השינה צריכה לבוא לאחר חשיבה שזהו חדר בו אתם רגועים, שלווים ומרגישים בטוחים.

בחירת שטיח

חדר שינה ללא שטיח הוא בעצם חדר שינה ערום. כל חדר שינה זקוק לשטיח ולו רק בכדי 'לחבק' את כפות הרגליים רגע לפני העלייה למיטה ולבטח בירידה ממנה. בחירת שטיח לחדר השינה היא קריטית מאחר והוא אינו יכול להיות קטן מדי וגם לא גדול מדי וכמובן, מדויק למוטיב החדר.

גודל המיטה

לא כל חדרי השינה מעניקים רצפה רחבה ומאפשרת. ישנם חדרי שינה מצומצמים יותר (אך לא פחות טובים) שאותם צריך לעצב אחרת. בחירת המיטה תבוא לאחר מדידת החדר והבנת גודל המיטה שיתאפשר להכניס לחדר וגם ליצור איזון בכל חלקי חדר השינה. ראו לדוגמה מיטה זוגית!

> למגוון רהיטים במחירים אטרקטיביים הקליקו כאן!

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

מקום להשכרה לאירוע קטן

כל סיבה יכולה להפוך למסיבה או לפחות לאירוע, אבל לא כל אירוע חייב להפוך להפקה גרנדיוזית רבת משתתפים שמכלה את כל התקציב המשפחתי או העסקי.

קרא עוד »