אירוע חברה

מתכננים אירוח חברה לא פחות ממושלם? אנו נסביר כאן בקצרה איך מפיקים אירוע שמתאים לכם, מקדם את המטרות העסקיות, משאיר טעם של עוד ומבטיח הנאה של כלל המשתתפים. הפקה נכונה של אירוח חברה דורשת התייחסות לפרטים רבים כך שרוב החברות בוחרות לשכור חברת הפקת אירועים באופן מלא או חלקי. עליכם לשים לב לכל הפרטים הקטנים והגדולים ולבחור נכון את המיקום, האוכל, האטרקציות, העיצוב, המוזיקה, התאורה, ההגברה, הצילום (קראו על עמדות צילום) וכן הלאה. ליווי של חברת הפקת אירועים מבטיח שלא תשכחו אף פרט ותקבלו החלטות שמתאימות לכם ולתקציב שקבעתם. 

בשביל מה צריך אירועי חברה?

  1. גיבוש עובדים
  2. חיזוק הקשר הרגשי של העובדים למקום העבודה
  3. חיזוק המעמד של המנהל כמנהיג
  4. קידום למותג
  5. פיתוח תדמיתי
  6. השקת מוצרים
  7. גיוס לקוחות וקידום מכירות

אירוע חברה שנועד לענות על הצרכים של העובדים יותאם מראש למטרות ספציפיות. כך למשל, תצליחו לחזק שיתוף פעולה בין מחלקות מסוימות, לשלב חברתית עובדים חדשים ולהעניק לכלל העובדים חוויה חיובית שתחזק את הקשר שלהם עם מקום העבודה. מחקרים גילו שעובדים נוטים שלא לעזוב מקומות עבודה שהם מרגישים בהם בנוח. אם תצליחו לגרום לעובדים שלכם להרגיש מוערכים הם לא ימהרו לקבל הצעות ממעסיקים אחרים. 

אירוע חברה מוצלח – מה הסוד?

בין אם החלטתם על הפקת אירוע עצמאית ובין אם החלטתם להיעזר באנשי מקצוע שאפילו מביאים קייטרינג בוטיק, עליכם להקפיד על סדר וארגון. יש לנהל רישום מדויק של כל הפרטים ולוודא סנכרון בין כל הספקים. דגש נוסף יהיה על בחירת המועד האידאלי לאירוע. שני מועדים פופולריים להפקת אירוע חברה לעובדים ראש השנה ופסח. אלו הם אירועים סטנדרטיים של הרמת כוסית, ברכות וחלוקת מתנות. אירוע חברה מושקע יותר תפיקו אחת לשנה כאירוע השנתי הגדול שלכם אליו תזמינו את העובדים, הספקים והלקוחות המובילים.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

רעיונות להפקת בת מצווה

ילדות רבות חולמות מגיל צעיר על חגיגת בת מצווה בNINE החגיגה המושקעת שתהיה להן. הן מדמיינות את הבגדים, את הפעילות, המוסיקה ואין ספור פעילויות הקשורות

קרא עוד »

למה כדאי ללמוד עם מורה פרטי?

כולנו יודעים עד כמה חשובים הם הלימודים. כל החיים שלנו מתבססים בסופו של דבר על הלימודים שלמדנו בשנות הנערות. אנגלית, מתמטיקה ושאר הנושאים והמקצועות. גם

קרא עוד »