הפקת כנס לחברות הייטק

כאשר שוכרים את שירותיה של חברה מובילה להפקת כנסים כמו קלידוסופ אירועים, יש לבחור חברה מקצועית וחדשנית שתפיק כנסים באופן מקצועי ויוצא דופן, כדי שבסיום הכנס כל משתתף ירגיש שהיה WAU ! 

מקצועיות זה שם המשחק 

הנקודה החשובה ביותר היא להיות יצירתיים, לצאת מהקופסה וליצור דברים שלא נראו במקומות אחרים. מדובר באנשי הייטק שמגיעים לעיתים תכופות לכנסים בארץ ובעולם, הם מכירים את ההתנהלות ואת הטכניקה ולכן לא מתלהבים ממה שקורה. 

אך כשהם מגיעים לכנס שתוכנן בקפידה, בדרך אחרת ועם המון הפתעות, הדברים נראים שונים לחלוטין ולכן גם ההשתתפות של הקולגות הופכת להיות הרבה יותר אינטראקטיבית.

> קראו על תהליך הפקת תערוכות https://kldltd.com/he/exhibitions

הפקה מוקפדת ויסודית 

כדי להגיע לרמה גבוהה של כנסים, יש לאפיין בתחילת הדרך את כל ההיבטים של הכנס, מהי המטרה, האסטרטגיה, הדגשים, מה רוצים להציג, אילו מרצים מתוך החברה יעבירו הרצאה ועוד. לאחר קביעת כל ההחלטות, אפשר לטפל בטקטיקות השונות כדי לכבוש את היעד. 

בכל נושא יורדים לרזולוציות הנמוכות ביותר וקובעים את הנראות או הפעילות באופן מדוקדק ומוקפד. המטרה היא להגיע לשלמות של מאה אחוז, כך שגם הנהלת החברה שמארגנת את הכנס וגם האורחים ייהנו מכל דקה של שהייה בו.

החשיבה היא להעניק להם ערך מוסף, שיבינו את המסרים שהחברה רוצה להעביר לגבי דרכי פעולה חדשות, מוצרים חדשניים, שימוש בטכנולוגיות פורצות דרך, היערכות יוצאת דופן, או כל מידע אחר שחשוב לקולגות לקבל. 

המעטפת של ההפקה 

לאחר עיבוד כל הרעיונות והמשימות, מגיע יום הכנס. המפיקים דואגים שכל רבדי הפעילות יתקיימו בדיוק בזמן שנקבע, יכללו את הציוד הטכני שנקבע ושהוקם במועד ושהצוות יוודא שהכול פועל כשורה ללא פספוסים וללא בעיות כלשהן, מתחילתו של הכנס ועד סופו.

 

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

קייטרינג לחתונות בטבע

עריכת אירוע בטבע יכולה להיות אתגר לא פשוט. יש הרבה דברים לדאוג להם ובהיעדר חשמל בטבע צריך גם לדאוג לגנרטור שיפיק מספיק חשמל. יש לדאוג

קרא עוד »