לא לשכוח לתחזק גם את צמיג הספייר

נהיגה על הכביש יכולה להיות מלאה בהפתעות לא כל כך נעימות, כמו למשל תקר בגלגל או פנצ'ר. אנו נדרש להחנות את הרכב בצד ולהחליף לצמיג הספייר, במידה ואנו יודעים איך לעשות את זה. גם אם לא, אפשר להזמין שירותי פינוי וגרירה שירכיבו עבורנו בעבור מחיר נוסף את צמיג הספייר.

אמנם מה עושים כאשר גם צמיג הספייר שלנו אינו טוב? כן, זה אמנם נדיר אך בהחלט יכול לקרות לכל אחד – צמיג הספייר יכול להיהרס עם הזמן. 

דואגים שיהיה תמיד צמיג ספייר תקני ברכב

צמיג הספייר הוא צמיג הנועד לנסיעה לא ארוכה מדי, רק בשביל לאפשר לרכב שעבר פנצ'ר או תקר בגלגל להגיע אל מקום מבטחים ולהחליף לצמיג חדש. גלגל הספייר נמצא ברצפת תא המטען של כל רכב, והוא נשאר שם עד אשר יש צורך להשתמש בו במקרים כמו החלפת גלגל. חשוב מאוד לוודא אחת לכמה זמן, בדרך כלל כשעושים ניקיון יסודי ברכב, שהצמיג ספייר אכן נמצא שם ושהוא לא פגום או הרוס. קראו בהרחבה על צמיגים לרכבים!

הפעם לוודא שאתם נוסעים בבטחה

אחת לכמה זמן נדרש להחליף צמיג, עם זה אין מה להתווכח. בין אם זה תנאי הדרך הקשים ששחקו את הצמיגים שלנו ובין אם זה משהו שקרע לנו את הצמיג. כך או כך, חשוב שתהיה לנו ידיעה בסיסית לפחות בכל הנוגע לגבי איך מבחינים בתקניות של צמיג הספייר וכיצד יודעים שהוא אכן מתפקד לפחות עד הגעת הרכב למוסך.

מומלץ לשאול את האנשים שעובדים במוסך לגבי דעתם על מצב צמיג הספייר שלכם, שיעניקו לכם מהידע והניסיון העשיר שלהם. מעכשיו בודקים כל דבר ברכב ומוודאים נסיעה טובה, איכותית ובטוחה לכם ולכל הנוסעים.

> מידע מקצועי והמלצות נוספות ניתן לקבל באמצעות אתר solomycar!

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

הלבנת גגות

גם אתם ראיתם פעם את גג הבניין שמולכם – לבן כולו, ועובדי איטום מתרוצצים מצד לצד? כנראה ששכניכם ביצעו הלבנת גגות. כחלק מעבודות איטום גגות,

קרא עוד »

היתרונות בפירוק רכבים

אם יש לכם רכב ישן שתופס חניה סתם, הגיע הזמן להיפטר ממנו, אבל בצורה נכונה. בשנים האחרונות שוק הרכב בישראל מוכר יותר ויותר רכבים. למה?

קרא עוד »