כיור כפול למטבח – למה צריך את זה?

לעומת הכיורים הבסיסיים שהיו נפוצים בעבר, כיום הם הרבה יותר מעוצבים ויפים. אך מעבר לשאלת העיצוב, צריך להחליט גם האם מתאים כיור יחיד או שאולי עדיף כיור כפול למטבח. נסביר על הסיבות שהופכות את העיצוב הכפול לנחוץ.

כפל נוחות לשומרי הכשרות

בכל משפחה שבה נוהגים לשמור מצוות או לפחות להקפיד על הכשרות נדרשים שני כיורים. כיור אחד שמוגדר חלבי ואחר שמוגדר בשרי. במקום להתקין שניים נפרדים, הרבה יותר נוח להתקין כיור כפול למטבח. ולא רק שזה הרבה יותר נוח, פתרון כזה לעומת צמד נפרד עשוי להיות יותר משתלם מבחינה כלכלית וגם הרבה יותר יעיל ונוח מבחינה פונקציונלית.

להיט לא רק בקרב דתיים

למעשה, אפשר לראות שלא רק משפחות של דתיים או מסורתיים עשויות להעדיף כיור כפול למטבח. זהו פתרון מאוד יעיל ושימושי לדוגמא במשפחות גדולות. בנוסף, אם אוהבים לבשל בבית ומדובר במשפחה גדולה, אפשר בעזרת הכיור הכפול לעבוד ביחד ביתר קלות ויותר בנוחות ובמהירות. בצד אחד, ניתן לדוגמא למלא סיר במים כדי להכין תבשיל כזה או אחר. באותו הזמן, בצד השני של הכיור אפשר לשטוף פירות וירקות או לנקות כוסות, צלחות וכדומה.

הפתרון למי שלא רוצה מדיח כלים

אם הגעתם למסקנה שמדיח כלים פחות נחוץ לכם, אתם לא אוהבים לבזבז חשמל ונמאס לכם להוציא כסף על חומרי ניקוי יקרים למדיח, גם אז הפתרון המתאים יהיה להכניס הביתה למטבח את הכיור הכפול. כאשר ישנה ערמה של כלים גדולים, מאוד נוח להשרות אותה במים כך שהלכלוך מוסר לאחר מכן ביתר קלות. בכל פעם שמדיחים כלים עם כיורים גדולים, השטיפה מתקדמת מהר יותר עם שילוב של השריה, סיבון, שטיפה וניגוב.

> קראו גם על ברזים למטבח!

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...