כיסא אליהו הנביא – מאיפה הוא נולד?

בעת עריכת ברית מילה עורכים כיסא נוסף עבור אליהו הנביא זכור לטוב, וזאת על פי דברי הזוהר הקדוש. נהוג להציב כיסא מיוחד ומפואר אשר מייצרים ובונים אותו במיוחד עבור מטרה זו. ורק מלהביט על הכיסא ניתן להסיק כי מדובר על כיסא ייחודי ובעל תפקיד חשוב מאוד. כיסא שנועד לאליהו הנביא שנוכח בכל ברית מילה שעורכים לתינוק יהודי.

על כיסאו אליהו בימינו

כמו תחומים רבים גם תחום הרהיטים עבר שינוי מהותי לאורך השנים. לעומת הרהיטים שהיו מוכרים לנו בעבר, כיום נעזרים במגוון טכנולוגיות וחומרי גלם חדשניים, אלו מאפשרים לנגריות להפיק רהיטי פאר שעין לא ראתה כמותם. וכאשר עוסקים בריהוט עבור בתי כנסת ואירועים הרי התוצאות מלהיבות ושוברות שגרה. וכיסא של אליהו – הרהיט המושקע והמפואר הזה שמייחדים אותו עבור אליהו הנביא, הוא אכן כיסא מפואר ומעוצב במיוחד. כזה שאי אפשר לפספס אותו. כל מי שרואה את הכיסא מבין מיד כי מדובר על כיסא מיוחד במינו. כי בו משקיעים בעיצובים מרהיבי עין, משלבים בו חומרי גלם שונים זה לצד זה, ומפיקים כיסא בעל מראה מהודר ומרשים ביותר.

היכן רוכשים כיסא של אליהו?

היות וכיסא של אליהו הוא לא כיסא שגרתי, אי אפשר לרכוש אותו בכל חנות רהיטים. למען האמת כדאי לדעת שכיסאות של אליהו לצד רהיטים אחרים שנועדו לשמש בתי כנסת נכון לרכוש אצל חברות ייעודיות שמציעות שירותים לבתי כנסת. נגריות אלו פיתחו מומחיות מיוחדת והן מכירות לעומק את התחום. הן מעצבות את הרהיטים בסגנון עכשווי ומתאים למטרה. וזאת בשילוב של טכניקות מתקדמות וחומרי גלם איכותיים ומרשימים. ואכן הרהיטים הללו מפארים את בתי הכנסת ומשמשים במהלך אירועים ושמחות.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

קוסם למבוגרים

קוסם טוב זה אמן שמכיר את כל הטריקים הקלאסיים, אבל תמיד יש לו עוד טריקים חדשים בשרוול. מופעי קסמים מהלכים קסם על אנשים מאז ומעולם.

קרא עוד »