איך בוחרים טבעות אירוסין?

הגיע הרגע, הצעת הנישואין מתוכננת לפרטים. ההפקה מאורגנת ומדוקדקת, מתי השיר יתחיל, הקונפטי יתפוצץ, מתי הזיקוקים ידלקו. מה שנשאר הוא רק לבחור טבעת אירוסין יפה ומרשימה. החלק העיקרי בכל הטקס זה הטבעת. בוא נאמר שעל התפאורה אפשר לוותר, מה שחשוב באמת זה הטבעת. טבעת יפה, מרשימה, יקרה מספיק.

אז איך בוחרים טבעות אירוסין ? טבעות שיתאימו גם לה וגם לך. הישארו איתנו והבחירה תהיה קלה הרבה יותר.

היום, בעולם בו הכול עובר דרך המדיה והרשתות החברתיות, גם הטבעת צריכה להיות אחת כזו שראוי להעלות סטורי לאינסטגרם עם תמונה מרגשת. טבעת בולטת, יפה וכמובן יקרה ומרשימה.

הטרנדים של השנים האחרונות מפתיעים ודווקא הטבעות היקרות מיד הן לא החלום הגדול. ישנן סוגי טבעות יצירתיות שמשלבות פשטות ויופי מושלם ודווקא הפשטות שבהן כובשת. כמובן שאת בחירת הטבעת יש לעשות לא רק בהתאם לטרנדים אלא גם על פי רצונה של המיועדת ומה שהיא אוהבת.

סוגי טבעות

בשורות הבאות נעשה לכם סדר איך בוחרים טבעות אירוסין יפות ואופנתיות. הטרנדים של השנים האחרונות הן מגוונות.
הנה כמה מהן:

טבעות וינטג' – לא רק התכשיטים, גם הביגוד והעיצוב בשנים האחרונות מקבל גם צורה ישנה מגניבה. לא כולם מתחברים לזה, אך מדובר באחד הטרנדים הבולטים והמעניינים ביותר.

טבעות צבעוניות – קניית טבעת קלאסית פשוטה יכולה להיות דווקא הדרך הנכונה . בחנות תוכלו להוסיף לטבעת אבני חן ויהלומים צבעוניים לפי טעמכם האישי. כך תקבלו טבעת ייחודית ומקורית לפי הזמנה אישית שלכם.

טבעות אירוסין הילה  – עיצוב בצורת הילה – היהלום הופך את הטבעת לנוכחת ומרשימה הרבה יותר. היהלום הגדול במרכז תוך שילוב של אבני חן לקישוט יהפכו את הטבעת שלכם למושלמת.

> בהמשך תוכלו גם לבחור טבעות נישואין זהב שישתלבו באופן מדויק , אופנתי וקלאסי יחד עם הטבעות אירוסין

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...