קורס תפירה שמלות ערב – במקום שופינג, תתפרי לעצמך שמלה מהממת!

חולמת על שמלה מהממת? יודעת בדיוק איך את רוצה שהיא תראה? מי שיודעת כל כך טוב איך היא רוצה להראות עשויה למצוא את עצמה מודדת ומסירה, מתלהבת אך לא ממש מחליטה. כי היא רוצה משהו מיוחד שמתאים רק לה. ואת זה באמת קשה למצוא בחנויות הבגדים. אז מה באמת עושים? חוץ מלבזבז שעות ארוכות בחיפושים ובשיטוטים בחנויות הבגדים, יש מוצא אחר? התשובה חיובית. במקום לצאת שוב ושוב לקניות ולהתאכזב מההיצע – הגיע הזמן ללמוד קורס תפירת שמלות ערב.

מה לומדים בקורס?

קורס תפירת שמלות ערב הוא קורס מקצועי בו לומדים על השלבים השונים של הכנת השמלה. כאשר המוטיב הוא להוציא עם תום התהליך תוצר מושלם ושימושי שיקלע לטעם האישי שלך, ויאפשר לך ללבוש את שמלת החלומות שלך. כי כשאת היוצרת, המעצבת והמיישמת, את יכולה לבחור את כל הפרטים בדיוק לפי רצונך. אין ספק שהתוצאה עשויה להיות מדהימה.

כך תופרים שמלה

תפירת שמלה הינה תהליך ממושך למדי. היא דורשת הרבה השקעה והיא מתמשכת על פני שעות רבות. במיוחד אם את לא מנוסה בתפירה, ובמיוחד אם את רוצה להשיג תוצאה מהממת. בשלב הראשון צריך לחשוב על השמלה, העיצוב והגזרה שלה. יש לשקול את הדברים בהלימה למבנה הגוף ולטעם האישי. לאחר מכן עוברים לשלב בחירת הבדים. יש לרכוש כמות מתאימה של אריגים מתאימים לשמלה לפי הגזרה וממדי הגוף. שלב גזירת הבדים הינו השלב הבא. הוא שלב משמעותי שיש לבצע אותו בעזרת גזרה. גזירה מדויקת מקלה על התפירה ומאפשרת להשיג תוצאות מדויקות וטובות יותר. כעת הגענו לשלב התפירה. שלב שדורש השקעה ומחשבה אשר מוביל בסופו ליצירה המושלמת.

> מידע מקצועי ופרטים נוספים ניתן למצוא באתר https://www.profashions.co.il

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

איך לדבר מול קהל

היכולת לדבר אל הקהל אינה בדרך כלל יכולת מולדת, אלא מסוגלות אישית אשר נרכשת עם הזמן. מי שבתוקף תפקידו או במהלך העשייה שלו נדרש לדבר

קרא עוד »

איך בוחרים טבעות אירוסין?

הגיע הרגע, הצעת הנישואין מתוכננת לפרטים. ההפקה מאורגנת ומדוקדקת, מתי השיר יתחיל, הקונפטי יתפוצץ, מתי הזיקוקים ידלקו. מה שנשאר הוא רק לבחור טבעת אירוסין יפה

קרא עוד »