אישורי הגעה – לאילו אירועים נכון לעשות את זה

אישורי הגעה

אחד השירותים הנפוצים ביותר בתחום האירועים בשנים האחרונות, הוא ללא ספק שירות אישורי הגעה. אנחנו יכולים למצוא מגוון חברות שמספקות שירות זה, בין אם זה לשוק הפרטי ובין אם זה לשוק העסקי, הציבורי ולשווקים אחרים. 

הרעיון הוא פשוט, החברה מקבלת את רשימת המוזמנים לאירוע, יוצרת איתם קשר בטלפון, באמצעות פרטי הקשר שהלקוח מספק לה, והיא מוודאת עם כל לקוח האם הוא מגיע לאירוע או לא. באופן כזה, הלקוח שלה יכול לקבל מידע על מספר הלקוחות שאישרו הגעה ומתכוונים להגיע לאירוע. 

בדרך כלל, נהוג להשתמש בשירות זה בחתונות. ההסבר לכך הוא שמדובר באירוע גדול, אירוע יקר באופן יחסי, ואם אורחים מסוימים מחליטים לא להגיע אליו, אז מוטב שבני הזוג ידעו מראש, על מנת שיוכלו גם לארגן את המקום בהתאם וגם לצמצם את כמות המנות באירוע ואז יוכלו לחסוך בעלויות. אך כפי שנוכל לראות מיד, לא רק באירועים כמו חתונות נכון יהיה להשתמש בשירות זה. 

מתי נכון ומתי לא נכון להשתמש בשירות אישורי הגעה?

קל לדעת מתי לא נכון או אין צורך להשתמש בשירות זה. למשל, במקרים של אירועים כמו ימי הולדת או מסיבות כיתה, מסיבות חברה לעובדים, אז מדובר על אירועים קטנים יחסית, מה עוד שקל לוודא בצורה הרבה יותר פשוטה וישירה. 

לעומת זאת, באירועים גדולים יהיה נכון להשתמש בשירות אישורי הגעה לחתונה למשל, בפרט אם מדובר באירוע שאמורים להיות נוכחים בו מאות ואלפי אורחים, אחת כמה וכמה אם מדובר באירוע שמוזמן מסוים תופס מקום של מוזמן אחר. בצורה כזו, אפשר פשוט למלא את מקומו של מוזמן שבוחר לא להגיע, בעזרת מוזמן אחר שנמצא ברשימת המתנה. 

 

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

מה לומדים בקורס kite surfing?

אם אתם או הילדים שלכם ממש רוצים ללמוד קייט סורפינג (Kite surfing) חשוב שתדעו שכיום אתם יכולים להירשם לקורס קייט סורפינג ממש קרוב לבית שלכם.

קרא עוד »