אוטובוסים לאירועים – מה צריך לדעת לפני שסוגרים?

אירועים שונים מצריכים מאתנו לדאוג לאורחים/למשתתפים שלנו באירוע להסעה. כך למשל כאשר אנו מארגנים יום גיבוש לעובדים או אפילו כאשר מארגנים בר/בת מצווה או חתונה ואנו רוצים לדאוג לאורחים להסעה מנקודת איסוף מרכזית ועד למקום אירוע ובחזרה. להשכרת הסעות לאירועים יש יתרונות רבים ולעתים אין לנו ברירה אלא לדאוג להסעות הללו, אולם גם אם יש ברירה הם מטיבים ומועילים לאורחים ולמשתתפים וגם עבורכם כמארגני האירוע הרוצים בשביעות רצונם של המשתתפים ושיותר אנשים יגיעו כמובן.

היתרונות של אוטובוסים לאירועים:

  • באירועים כמו חתונה למשל אנשים נוהגים לשתות אלכוהול ולשמוח עבור יקיריהם. אתם לא רוצים שאנשים ישתו וינהגו חזרה הביתה תחת השפעת אלכוהול או אפילו סתם עייפים ללא קשר לאלכוהול. מדובר בנהיגה מסוכנת ואתם לא רוצים את זה על הראש שלכם. על כן תוכלו לארגן הסעה מסודרת, מאורגנת, שתאסוף את האורחים שלכם מנקודה מרכזית שלכולם יהיה קרוב להגיע (אפשר גם יותר מנקודה אחת אם תרצו) ולהוריד אותם בחזרה באותה הנקודה.
  • אנשים שאין להם אפשרות להגיע בתחבורה ציבורית או פרטית יוכלו להגיע לאירוע שלכם ללא תירוצים.
  • הרבה יותר נוח ומתחשב מבחינתכם כמארגני האירוע והאורחים שלכם יראו זאת בעין יפה.
  • כאשר מדובר למשל ביום גיבוש לעובדים מן הראוי שהחברה תדאג להסעה מאורגנת לעובדים שתלווה אותם עד לאירוע ובחזרה.

מה חשוב לבדוק לפני השכרת השירות?

לפני שתשכירו אוטובוסים לאירועים חשוב לבדוק כמה דברים: ראשית מה כוללת הצעת המחיר שקיבלתם מטעם חברת הסעות? כמה תחנות עצירה ניתן לשלב בדרך? האם מדובר בהסעה הלוך או גם חזור? האם האוטובוסים בעלי תו תקן בטיחות ועוברים טיפולים שוטפים? האם יש מזגן באוטובוס? האם האוטובוס מספיק גדול ומרווח לכמות האורחים שלכם? האם הנהג יהיה עירני כראוי או עייף אחרי יום עבודה שנוצל עבור עבודה אחרת?

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

מאגר פעילויות odt לילדים

להפעיל ילדים זה קל? מי אמר. כשמורה או מדריך עומד מול קבוצת ילדים וצריך להפעיל אותם, זה בהחלט עשוי להיות אתגר לא קל. כי ילדים

קרא עוד »