כל מה שצריך לדעת על מפיצי ריח לפני שקונים אחד

מפיצי ריח הם מוצר שקיים בשוק כבר הרבה מאוד שנים. אומנם בעבר ייצרו אותם באמצעים ביתיים ופשוטים ומחומרים שהיו זמינים בימים ההם, אך כיום הם מיוצרים באופן סיטונאי וניתן לרכוש אותם בחנויות רבות לכלי בית או שמקומות לאבזור הבית.

כמו כן, הפך השימוש במפיצי ריח לנפוץ מאוד לצורך יצירת ריחות נעימים גם בחללים נקיים ולא רק לצורך הפגת ריחות רעים במקומות לא נקיים כל כך כמו חדרי שירות, שירותים ציבוריים או מחסנים.

אילו סוגים קיימים בשוק?

קיימים בשוק מבחר סוגים של מפיצי ריח כאשר המוכרים ביותר הן הריחניות עם מקלות העץ. מדובר בבקבוקונים קטנים המלאים בנוזל מבושם ואליהם מצורפים מקלות עץ. לצורך הפצת הריח, יש לפתוח את הבקבוקונים ולהניח בתוכם את מקלות העץ.

מלבד הריחניות האלה, ניתן למצוא גם מפיצי ריח בצורת תרסיסים, ריחניות לתלייה בארונות, סבונים ריחניים בשקיות אורגנזה וכן הלאה. יש לציין, כי מפיצי הריח הם מוצר מתכלה ולכן יש לעקוב אחר מצבם ולהחליף אותם כאשר הם נגמרים.

בחירה במפיץ בריח מועדף

ההבדלים העיקריים שקיימים במפיצי ריח הם סוג הריח של כל אחד מהם וכל ריח מתאים למקום אחר ומשרה אווירה שונה בחלל. כך לדוגמא, יש מפיצי ריח עם ריח שמתאים לחדרי שירות, ואחרים שהריח שלהם מתאים יותר למטבח, סוגי ריחות שמשרים אווירה נעימה ורומנטית לעומת אחרים שמתאימים למשרדים ולמבנים ציבוריים. ראו לדוגמה מפיצי ריח על בסיס שמן!

מכאן אפשר להסיק כי לא כל ריח מתאים לכל מקום, ויש לבחור בסוג הריח שמתאים לחלל עבורו רוכשים אותו. כמובן שחשוב גם לבחור בריח שאתם אוהבים ולא סתם ללכת בעיניים עצומות אחר המלצות של משווקים או עובדים בחנות.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

שולחן שוק בשרי

שוק הבשר נחשב תמיד לנושא מרכזי בחיינו. תעשיית הבשר היא ענקית, והיא לא נעלמת. שולחן שוק הבשר הוא אחד הנושאים הפופולריים ביותר בקרב הקייטרינג. עם

קרא עוד »