שולחן מתקפל לקיר – לא רק לדירות קטנות

לא מצליחים למצוא מקום כלשהו בבית למקם בו לשולחן כתיבה נוח? אתם לא היחידים שנתקלים בבעיה הזו – ויש לכך פתרון פשוט! עם שולחן מתקפל לקיר שמתאים לא רק לדירות קטנות, אלא לכל הדירות בגל הגדלים, אתם יכולים בנוחות להנות מעבודה נוחה עם שולחן עבודה נוח ומפנק, שולחן שיתקפל אל הקיר בקלות בסיום העבודה.

מדובר בשולחן מודולרי המגיע במגוון עיצובים, והוא מספק פתרון לחללים שונים בהם יש קושי להקצות שטח רצפה מספק בגודלו לצורך עמדה של שולחן עבודה. הפתרון מייצר לכם "יש מאין" ומאפשר לכם לעבודה ביעילות שעות ארוכות.

מנגנון חכם

שולחן קיר מתקפל למעשה מורכב משני חלקים עיקריים. החלק הראשון הוא משטח העבודה של השולחן, והחלק השני הוא מנגנון ההרמה. שולחן קיר מתקפל מבוסס על מנגנון הרמה, לרוב במצב אופקי, ביחס לקיר אליו מתקפל השולחן. השולחן מבוסס לא רק על מנגנון הרמה חכם אלא יש גם שולחן מתקפל לקיר שהוא ארגונומי, יש במגוון צבעים ודגמים שונים. תוכלו למשל לבחור בשולחן מעץ מלא עם פלטה עבה ונוחה לעבודה ממושכת. ראו כאן לדוגמה ריהוט חכם!

בלי רגליים 

שולחן מתקפל לקיר לא רק שהוא חסכוני במקום אלא שגם אין צורך ברגליים המהוות לרוב את הבסיס התומך בשולחן. מנגנון ההרמה של השולחן בשילוב עם מבנה השולחן מביאים למצב שבו לא נדרשות רגלי בסיס. השולחן מספיק חזק ויציב בלעדיהן.

לכל הדירות

שולחן מתקפל לקיר מתאים כל הדירות ולכל סוגי החללים – לבית, למשרד ולחנות. השולחן מתאים לדירות קטנות ולדירות גדולות, לחדרים קטנים ולחדרים גדולים.

בדקו עוד היום באתר אקסלנט רהיטים את האפשרות להזמין שולחן מתקפל לקיר לבית או למשרד.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

דגים – איזה מנת דגים אתם?

אחד מהמאכלים הכי שנויים במחלוקת, הוא הדג. יש את אלו שירצו להתחמק בכל מחיר מאכילת דגים, בגלל הריח או הטעם. ולעומת זאת, יש את קבוצת

קרא עוד »

ייעוץ זוגי בראשון לציון

ייעוץ זוגי בראשון לציון הוא טרנד חדש שצובר פופולריות. זה הופך יותר ויותר נפוץ שזוגות פונים לעזרה ממטפלים מקצועיים. מטפלים אלו מסוגלים לספק מרחב בטוח

קרא עוד »