חברות ועסקים – ספקו לעובדים שלכם פירות וירקות טריים

המודעות לחשיבות של הקפדה על תזונה נכונה ובריאה מחלחלת לחלקים גדולים יותר ויותר בחברה.

לכן אין זה מפתיע שגם מקומות עבודה מושפעים מהאווירה, וכתוצאה מכך בוחרים להכניס למקום העבודה שפע של ירקות ופירות טריים ומפנקים.

במאמר זה נספר לכם מתי כדאי לכם לעשות הזמנת מכולת לחברות ועסקים .

באילו מקרים כדאי לכם לספק לעובדים שלכם פירות וירקות טריים?

  • במסגרת אירוע חברה – בתקופה שבה אנחנו חיים כבר מזמן כולם יודעים שעל מנת להגביר את הסיכויים שעובדים בחברה יהיו מרוצים ושבעי רצון, אי אפשר פשוט לקוות שזה יהיה המצב, צריך ליצור אותו בצורה פעילה ומכוונת. לכן בחברות, עסקים ומשרדים רבים בוחרים מדי פעם בפעם לפנק את העובדים שלהם באירועי חברה מסוגים כאלה או אחרים. בין אם מדובר על יום גיבוש עמוס בפעילויות חברתיות, ובין אם מדובר על אירוע חברתי צנוע במשרד, אין כמו ירקות ופירות טריים על מנת שהעובדים שלכם יוכלו לנשנש פינוקים שהם גם טעימים וגם בריאים.
  • במסגרת השגרה השוטפת – דבר נוסף שנכנס למודעות של יותר ויותר אנשים בתקופה האחרונה הוא הצורך החשוב והדחוף לשמור על שגרה של בריאות. פירוש הדבר הקפדה על התעמלות גופנית לצד שמירה על תזונה מאוזנת. אז נכון שבחברות ועסקים רבים התחילו להכניס קצת יותר פעילות גופנית כחלק משגרת הפעילות בעבודה, אך מה בנוגע לתזונה? באמצעות אספקה של פירות וירקות למשרדים לעובדים בחברה, בעסק או במשרד שלכם, אתם למעשה יכולים לספק להם פינוק שעל הדרך גם מחזק את הבריאות שלהם, הן הגופנית והן הנפשית. אז אם חשוב לכם לפנק את העובדים במקום העבודה ולעזור להם להישאר בריאים ומלאי אנרגיה, הקפידו לצייד את המקררים בפירות וירקות טריים ומפנקים.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

הפקת אירועי ענק

כל מי שכבר ניסה לעשות זאת בעבר יוכל לספר לכם שהפקת אירועי ענק זה לא עניין פשוט. למעשה, יש מגוון רחב של נושאים שצריך להתייחס

קרא עוד »

קייטרינג לחתונה קטנה

חיכיתם לאירוע שלכם כל כך הרבה זמן ועכשיו הוא מתקדם בצעדי ענק. חתונה מביאה עימה הכנות רבות ובחירות לא פשוטות. מי יהיה הדיג'יי? איך תראה

קרא עוד »