איך תבחרו את הגריל המתאים לכם ביותר?

בכל התכנסות בחצר האחורית, הגריל הוא מרכז הפעולה. כנראה שאין עוד ציוד בישול שמעורר ויכוחים ונאמנות כה עזים. אם אתם מחפשים קונה גריל בפעם הראשונה, אתם פשוט חייבים להיכנס לאתר של חברת גז נוניש, שם תמצאו את מגוון גרילים וציוד נלווה מהאיכותיים בארץ! אחרת איך תדעו מה מתאים לכם? בחברת הגז נוניש ישנו הגריל שמתאים בדיוק בשבילכם, ואתם רק צריכים למצוא אותו. 

גריל גז מול גריל פחמים – מה עדיף?

למרות שיש קומץ סגנונות גריל, בחירת גריל היא בעצם שאלה של גז או פחם. כל אחד יכול לתת לכם תוצאות מצוינות. להלן נפרט את היתרונות והחסרונות של כל אחד מהם.

צלייה עם פחמים- עם הגרילים האלה, אתם מדליקים מדורה עם פחמים. אתם צריכים אספקה ​​של פחמים בהישג יד כדי לעבוד על גריל פחמים, אז אם אין לכם את זה, אתם לא יכולים לצלות על גחמה. הפשרה לאי הנוחות הזו? טעם. עשן פחם מחדיר לאוכל שלכם את הטעם שאי אפשר לעמוד בפניו של בישול בחצר האחורית. 

בנוסף, מדורת פחמים, גם מייצרת הרבה יותר חום מאשר גריל גז, אז אם אתם אוהבים צריבה יפה על הסטייקים שלכם, זה דבר טוב לזכור! שלא כמו גריל גז, אתם לא יכולים פשוט לכוונן ידיות על גריל פחמים כדי להתאים את החום, ולזה צריך להתרגל. 

צלייה עם גז- בניגוד לגרילי פחמים, גרילי גז מתחממים במהירות. אתם מציתים אותם, ובהתאם למה שאתם צריכים לצלות, הם בדרך כלל מוכנים לשימוש תוך פחות מ-10 דקות. אם אתם רוצים נוחות ויכולת לצלות בהתראה של רגע, גז זאת הבחירה שלכם. אתם יכולים גם לשלוט בחום באמצעות סיבוב של כפתור. ומכיוון שלרוב גרילי הגז יש מבערים מרובים, אתם יכולים ליצור ללא מאמץ אזורים נפרדים בגריל שבהם הוא חם וקריר יותר. זה מאוד שימושי כאשר אתם מבשלים מספר סוגי מזון בבת אחת.

היתרונות של גריל גז

  • קל לשלוט בטמפרטורה עם ידיות
  • מבערים מרובים עבור אזורי טמפרטורה שונים ללא מאמץ
  • מאפשר לכם לצלות על גחמה
  • אין סילוק מבולגן של אפר

בסופו של יום לא משנה באיזה סוג גריל אתם בוחרים, בין אם גז או פחמים, עדיין מדובר באש. לכן חשוב בכל הדלקת גריל, כמו גם לפני ההדלקה ואחרי ההדלקה, לוודא כי אתם שומרים על כל תנאי הזהירות והבטיחות הנדרשים. בין אם מדובר על פינוי בטיחותי של גחלים או לא לשכוח לכבות את הגז. 

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

מאגר פעילויות odt לילדים

להפעיל ילדים זה קל? מי אמר. כשמורה או מדריך עומד מול קבוצת ילדים וצריך להפעיל אותם, זה בהחלט עשוי להיות אתגר לא קל. כי ילדים

קרא עוד »