שבת חתן במלון

בשנים האחרונות נעשה כבר מאוד מקובל לערוך את שבת חתן במלון. יש לזה כמה וכמה סיבות אשר אכן הובילו לכך, בניגוד למה שהיה בעבר כאשר היה בזה הרבה פחות צורך, כפי שנפרט בהמשך.

בכל מקרה, שבת חתן בבית מלון חייב להיערך בצורה מאוד מסוימת על מנת שאכן השבת תהיה ייחודית ומוקדשת עבור החתן והכלה ולא שזו תהיה סתם שבת חופשה עבור האורחים שירצו לנצל את הזמן לשינה, מנוחה, טיולים נינוחים באזור וכן הלאה. כי אחרי הכול, שבת חתן יש לה מטרה. המטרה היא לשמח את החתן והכלה ולשמוח יחד איתם.

למה שבת חתן במלון?

אז אמרנו שיש כמה וכמה סיבות למה אכן הוחלט בשנים האחרונות ללכת על שבת חתן בבלון, הגם שעדיין לא כולם עושים א זה אך מדובר בהחלט בטרנד שהולך ומתפתח הולך ומתרחב.

  • שבת חתן במלון כדי שכולם יוכלו להשתתף – כאשר האורחים שאמורים להשתתף גרים רחוק, נוכל לפתור עבורם את הבעיה. נזמין את כולם לבית מלון וכך יהיה להם מקום מושלם ללינה ולאירוח מושלם בכל סעודות השבע ברכות.
  • שבת חתן במלון כדי לחסוך את כל הטרחה בהכנת הארוחות – הכנת ארוחות שבת לציבור גדול זה בהחלט סיפור מורכב. אם החלטתם להכין שבת גדולה עם הרבה אורחים זה עשוי להפוך למטולה מורכבת במיוחד אם החתונה נערכת ביום חמישי. בבית מלון מכינים עברכם הכול ולא תצטרכו לטרוח כלל.
  • שבת חתן במלון כי למה לא? – אנחנו נוהגים לחגוג ולצאת לחופשה הרבה יותר מאשר בעבר. היד קלה על הדק כרטיס האשראי וכלנו מוצאים את עצמינו יוצאים לחופשות, לבילויים ולהפוגה מהשגרה לעיתים תכופות למדי. אז אם יש שבת חתן, זו בהחלט סיבה למסיבה ולמה לא בעצם?

למידע נוסף וסיוע בהכנות היכנסו לאתר של אורון תיירות

 

 

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...