קייטרינג חלבי איכותי – איך תדעו שתקבלו את מה שהבטיחו לכם

החשש הטבעי של כל מארגני אירוע מכל סוג שהוא הוא כי משהו במהלך האירוע הזה לא יתנהל בצורה תקינה. לא חברים אירועים שבהם זוכרים היטב סוגים שונים של בעיות, ואף אחד לא רוצה להיות האירוע המדובר לרעה הבא. איך יכולים לדעת בוודאות כי מקבלים את מה שהובטח בקייטרינג חלבי ברמה גבוהה? הכל עומד פחות או יותר על חוות דעת שכבר בולטות על פני השטח לצד היכולת של מזמין הקייטרינג לדייק את הבחירה ולוודא אותה בע"פ ובכתב.

 

מוודאים שביעות רצון

גם לאחר שיודעים כי האוכל במקום מסוים כמו זה לדוגמה הוא מעולה זה עדיין לא מספיק על מנת לדעת בוודאות כי נעשתה הבחירה הכי טובה עבור חברת קייטרינג לאירוע. אירוע הוא נקודת זמן חשובה בחייו של אדם וגם של חברה, וכדי לוודא כי זוהי הבחירה הכי נכונה ניתן לבדוק שביעות רצון של לקוחות שקיבלו כבר שירות מעולה ואף חזרו עבור קייטרינג לאירוע חדש נוסף. מעבר לכך? גם שביעות רצון של לקוחות שבאירוע שלהם התגלעה בעיה, שאותה הצליחו לפתור בחברת הקייטרינג בצורה די מרשימה מהווה נקוד שמסייעת להבין את איכות השירות מכל בחינה ובסיטואציה לא קלה.

 

עושים ווידוא תפריט

לא בטוחים לגבי טעם של מנה ולגבי המנות שנבחרו? לא בטוחים לגבי זמן ההגעה של כל האוכל למקום? כל שאלה שנראית עדיין בתור שאלה לא ברורה היא כזו שאותה חשוב להעלות אל מול חברת קייטרינג התאנה וזאת על מנת למחוק את הספיקות, ולהיות בטוחים כי הכל יתנהל באופן תקין מבחינת הפעולות שאותן צריכה לבצע חברת הקייטרינג שהאוכל ממנה הוזמן. אז, מוודאים וטועמים את מנות התפריט, חוזרים על בקשות מיוחדות, כותבים הכל בצורה מפורשת וברורה בהזמנה ואף חוזרים על כך כדי להימנע מבעיות ותקלות אפשריות.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...