מנוחה באווירה אחרת – חדרים לפי שעה בצפון

אין כמו לשים את הראש באחד מחדרי המלון בצפון סתם כך באמצע היום. מה עושים כאשר מקומות אלו אינם לפי שעה ואתם תרצו חדר לשעתיים בלבד? כאן, ננסה להסביר את היתרון שיש בחדר לפי שעה ולמה זה הכי ישתלם לכם..

מנוחה באווירה אחרת  – חדרים לפי שעה בצפון

מלונות להשכרה לפי שעה חטפו ראפ לא טוב במהלך השנים. באופן סטריאוטיפי, הם משמשים לפעילויות לא טובות ונוטים להיות במיקומים בלתי משתנים באותה מידה. עם זאת, הרעיון והמודל העסקי אינם כה גרועים.

למען האמת, זה הגיוני מאוד כשמסתכלים על כמה מלונות הסובלים מחדרים ללא הזמנה שעלולים לייצר הכנסות יפות. חדרים אלו יכולים להיות לשלל מטרות אך נהוג שאנשים שרוצים להירדם באמצע היום, שוכרים חדר כזה באתר הזה – בדיוק לזמן אותו הם צריכים.

מי צריך חדר לפי שעה בצפון?

לאחר שנסעו לילה כדי להגיע ליעד, אנשי עסקים ונשים רוצים מקום להתקלח ולהתרענן לפני פגישתם הראשונה עם גורם עסקי או בן זוג וכדומה. 

זוגות רבים יוצאים מהשגרה היומית שלהם על ידי נעימה בחדר, נרגעים בספא וסועדים במסעדת המלון, לפני שהם חוזרים הביתה כדי להקל על הבייביסיטר. וכמובן, גם אורחים אמידים היו ידועים כמעורבים קצת אחר הצהריים. כל אלה לקוחות פוטנציאליים ללינה בחדרים לפי שעה.

נתקעתי בצפון – איפה לישון?

ישנם המון מקומות בצפון ללינה סתמים או ללינה לפני פגישת עסקים כזו או אחרת. מקומות אלו מציעים את מרכולתם בצורה הטובה ביותר לכל החפץ בהם והכל לפי שעה. זה יוצר תחרות רבה וגורם להורדת מחירים.

אז אם נתקעתם בצפון הרחוק ואין לכם היכן לישון, צימרים לפי שעה בצפון למשל הם הפתרון הטוב ביותר עבורכם. זה מאפשר לכם לעזוב אותם מתי שרק תרצו ללא צורך בתשלום כל היום או חלק ממנו.

רק על הזמן שבו שהייתם בחדר, עליו בלבד תשלמו ולא על כל דקה נוספת אחרת. הגמישות שזה מאפשר לקליינטים, גורמת להיענות רחבה של אנשים עסקים ושאר בני האדם לחדרים לפי שעה בצפון.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

מקרן נייד

מקרן נייד הפך לאחד מפריטי החובה בכל אולם הרצאות ובכל אולם כנסים. כמעט כל מי שמעביר הרצאה, בוחר להשתמש במקרן נייד על מנת להקל על

קרא עוד »

אילו סוגי מגשי פירות קיימים?

שמעתם על הרבה אנשים שכבר יצא להם להזמין מגשי פירות מעוצבים וטעימים לאירועים שונים? תוהים האם זו יכולה להיות בחירה טובה גם עבורכם? כדאי שתדעו:

קרא עוד »