איך מבצעים איטום קירות חיצוניים?

כל מבנה עלול עם הזמן להישחק, בגלל מזג האויר שבחלק ממנו יורד גשם רב, חום כבד, אובק, אבק ועוד גורמים נוספים העשויים לגרום לבניין לצאת מתקינות. הדברים הללו מובלים לכך בבניין ימצאו חורים בחלקו החיצוני בנקודות שונות אותם חורים יכולים לגרום לרטיבות בחלקי הבניין.

כיצד ניתן לסתום חורים אלו?

את אותם החורים שנוצרים בעקבות מזג האויר או לקויה בניה יש לאטום כמה שיותר מהר, כיוון שככל שחולף הזמן והחור אינו נאטם החור הולך ומתרחב ויכול להוביל לנזק בלתי הפיך. קיימות היום מגוון דרכים לאטום את החורים במאמר הבא נציג את הדרך היעילה ביותר.

איטום קירות חיצוניים באמצעות סנפלינג

הדרך המומלצת ביותר לתהליך של איטום ושיקום קירות חיצוניים של מבנה היא בעזרת בעל מקצוע שמתמחה באיטום חורים בעזרת סנפלינג. בעל המקצוע קושר עצמו למקום יציב סורק את חלקו החיצוני של המבנה ויכול לגלות חורים נוספים שטרם נגלו.

לאיטום קירות חיצוניים בדרך זו קיימות יתרונות רבים זוהי דרך יעילה ביותר מכיוון שבעל המקצוע יכול להגיע בקלות לכל חור ולאטום את החור במהירות. כך שדרך זו היא גם אפקטיבית מאוד וגם מהירה מה שאומר שניתן לאטום כמות חורים גדולה באותו יום בצורה יעילה וזריזה.

מה לגבי בניינים גבוהים?

גם אם מדובר בגורד שחקים גבוהה במיוחד אין כל בעיה כיוון שהאיטום בסנפלינג מתחיל מהגג ולכן כלל לא משנה מה הגובה של המבנה אפשר להיות בטוחים שבעל המקצוע יגיע לחור ללא כל בעיה. 

והמחיר?

המחיר נוח לכל כיס ומשתלם במיוחד מכיוון שאין כל צורך בכוח אדם רב ומספר אנשים בודדים יכולים לבצע את העבודה.

> מידע מקצועי ופרטים נוספים ניתן לקבל באמצעות אתר במרומיו עבודות גובה!

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

סידורי הושבה לחתונה

כמו בכל אירוע, צריך שיהיה מישהו שיעשה סדר בדברים. זה יכול להיות סידור המושבים ואופן התכנסות הקהל. כמובן שגם הצורה זבה תתנהל האירוע. סידורי הושבה

קרא עוד »