איך לקנות איתריום בישראל?

מה זה איתריום?

לפני שנסביר כיצד אתה יכול לרכוש איתריום בישראל חשוב קודם להבין מה זה בכלל איתריום. למעשה איתריום זה סוג של מוטבע דיגיטלי, מטבע דיגיטלי זה מטבע אשר אין אפשרות ליגוע בו בצורה מוחשית כלומר מבחינה פיזית המטבע לא קיים כי הוא נמצא באינטרנט. לכן הוא נקרא מטבע דיגיטלי, הוא משמש לביצוע של עסקאות, חוזים, תשלומים וכדומה במידנות רבות מכל רחבי העולם.

מסחר איתריום

בישראל ניתן לרכוש מטבע דיגיטלי מסוג איתריום בכמה אופנים שונים. קודם כל חשוב לדעת כי מטבע איתריום ניתן לרכוש גם מאנשים פרטיים. קיימים בארץ לא מעט אנשים אשר מחזיקים במטבעות דיגיטליים מסוג איתריום, במידה ואותם אנשים רוצים, הם יכולים למכור לכם איתריום תמורת סכום סמלי. הם מוכרים את האיתריום מסיבות מסוימות אבל לכם אולי משתלם יותר לרכוש מהם.

מאיפה עוד ניתן לרכוש?

דרך נוספת בה אתה יכול לרכוש מטבע דיגיטלי מסוג איתריום זה בדרך הבאה. ניתן להוריד ארנק מיוחד אשר נקרא ארנק איתריום. דרך ארנק איתריום ניתן לרכוש מטבעות דיגיטליים מסוג זה בלבד ולאחסן אותם שם כמה זמן שרק תרצה.

חלפנים

ישנן מקומות בארץ אשר דכרם ניתן לעשות החלפה של כסף. ניתן לתת לבעל המקום שקלים והוא בתמורה נותן לכם איתריום. הדבר עובד באותה צורה כפי שאתה בטח מכיר בסניפים של צ'יינג.

הזמנה

ישנם אתרים שונים אשר נמצאים באינטרנט אשר מהם ניתן להזמין מטבע דיגיטלי מסוג איתריום הישר אליך בקליק.

לסיכום

ישנם מספר דרכים שונות בהם ניתן לרכוש איתריום בישראל, הדרכים אשר הבאנו עבורך במאמר הנ"ל הם רק חלק קטן מבין אפשרויות נוספות אשר עומדות לרשותך. אתה יכול לבחור בדרך הכי נוחה עבורך.

> למידע מקצועי ופרטים נוספים בקרו באתר https://www.crunchbase.com/organization/bits-of-gold!

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

מתנות ממותגות לעובדים ומנהלים

מחפשים מתנות ממותגות לעובדים שלכם ולא יודעים היכן להשיג כאלה? מהיום, תוכלו לעשות זאת בקלות וביעילות בהזמנה פשוטה באינטרנט. מתנות לעובדים קונים רק אצל מי

קרא עוד »