איך לאטום קיר רטוב?

רטיבות בקירות מבנים הוא נושא כאוב – רטוב ומזיק. לכן בכל מקרה בו מגלים כי קיימת רטיבות בקיר חשוב לפנות באופן מידי אל איש מקצוע למען תתבצע מלאכת איטום יסודית ומקצועית. חשוב להבין כי איטום הוא לא נושא שמתאים לפנות בגינו לאיש אחזקה או לשיפוצניק כללי. חשוב מאוד לדעת כי איטום קירות בגובה הוא תחום שדורש הרבה הבנה וידע, הוא תחום שמצריך יכולות מתקדמות מאוד.

מה צריך כדי לאטום קיר רטוב?

כדי לאטום קיר רטוב צריך כאן אנשי מקצוע. הם זקוקים לכמה נתונים בסיסיים על מנת לבצע את העבודה כנדרש, ולהוציא אתכם עם סיומה שבעי רצון. תהליך העבודה יהיה מורכב מכמה שלבים. ראשית יהיה נכון לבדוק היטב את הקיר ולזהות עד כמה הוא רטוב ובכלל – מניין מגיעה אליו הרטיבות. לאחר אבחון הבעיה אפשר ללכת הלאה ושלב הבא, בו יוכל איש המקצוע לקבוע מהי הדרך הנכונה לבצע את האיטום. קראו בהרחבה באתר בסיס פתרונות גובה!

כמו כן יהיו מקרים רבים בהם השלב הראשון בעבודה יכלול ייבוש מלא של הקיר כדי להתחיל לעבוד אתו. פעמים נכון להמתין זמן מה עד שהוא יתייבש מאליו הודות לשמש ולאוויר. ולעיתים יהיה צורך לבצע ייבוש מלאכותי בעזרת מכשור מתאים, לרוב קיים יותר במצבים בהם אין אוורור טבעי בגין מיקום בקומת מרתף וכדומה.

העבודה, התוצאה והאחריות

מכאן מתחילים לעבוד. בעזרת החומרים המתאימים ועם הידע המקצועי שיש לאיש האיטום תתבצע המשימה אשר תאטום באופן יסודי ומושלם את הקירות, ותמנע מצב בו רטיבות מצליחה לחלחל פנימה. זו משימה מאתגרת שלא תמיד קל לבצע אותה בהצלחה, ראו לדוגמה עבודות בגובה. אך החשיבות הרבה והנזק הטמון ברטיבות לא מאפשרים לנו להתפשר על פחות מהטוב ביותר.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...