איך לצלם פורטרט טוב?

צלם מתמודד עם אתגרי שטח רבים. תמיד הוא חפץ להוציא את המקסימום האפשרי, ולתת ללקוח שלו תוצר מעולה שיפיע אותו לטובה. כל לקוח שעומד מולך כצלם מעוניין להיות מרוצה מהתמונה שתספק לו לאחר הצילום. לכן אתה צריך להוציא מעצמך את המיטב. לתפוס תמונה טובה זה לא עניין של מזל, אלא של יכולת מקצועית וידע. הבה ונראה מה יוכל לעזור לנו לצלם פורטרט טוב באמת, כזה שהמצולם יהיה מרוצה ממנו. 

כך מצלמים פורטרט טוב

  • כפי שלומדים בכל בית ספר לצילום, אין תנוחה אחידה שתתאים לכל מצולם באשר הוא. חשוב לנו להיות מודעים לכך שהעמדת המצולם משמעותית מאוד באשר לתוצאה. חשוב לנו לבחור תנוחה מתאימה ומחמיאה. כלומר, שהמצולם יעמוד מול המצלמה בזווית שתעשה טוב למראה הטבעי שלו.
  • ציוד בסיסי מקצועי מספיק כדי להוציא תמונה טובה. כמובן שאנו כצלמים טובים צריכים לדעת להפיק את המקסימום מתנאי התאורה שקיימים, ולרתום את אור השמש ליצירת התמונה המושלמת. בהחלט אפשרי לצלם תמונה טובה ומוארת ללא ציוד רב.
  • כמובן שרפלקטור כמו גם אביזרים מקצועיים נוספים יכולים לעשות טוב לכל תמונה. בין אם התמונות הינן תמונות סטודיו ובין אם מצלמים אותם בחוץ. ניתן להיעזר באביזרים מקצועיים כדי לשפר תוצאות ולהביא את התוצר המושלם ביותר.
  • חשוב לתכנן נכון את הקומפוזיציה של התמונה. תמיד ניתן לשקול אפשרויות שונות ולשלב אפקטים נוספים שקיימים בשטח. אך הדבר הנכון הוא לשקול היטב את הנתונים בכל מקרה לגופו. בהתאם לכך ניתן לצלם תמונה בקומפוזיציה טובה ויפה יותר.
  • מלבד לפעולת הצילום שדורשת כמובן מקצוענות בצילום, יש גם מקום ליכולות העיבוד של הצלם. צלם טוב יודע גם לעבד נכון את התמונות וללטש אותם היטב. כי למקסם את הפורטרט למקום מושלם עוד יותר. לאלו שרוצים לצלם בצורה מקצועית, מומלץ לקרוא על כך גם בקישור https://www.yarokonline.co.il/studio
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

מי מניח תפילין ומתי

אחד המצוות הבסיסיות ביותר של כל יהודי הוא הנחת תפילין. הציווי להניח תפילין הוא יומיומי ועל כל אחד מישראל להניח תפילין בכל יום, רצוי בזמן

קרא עוד »

חגיגות בר מצווה בצל קורונה

הקורונה שבשה תוכניות רבות הקשורות לחגיגת בר המצווה. משפחות רבות תכננו לנסוע באוטובוס שישכרו עם החברים וקרובי המשפחה לכותל, כדי שהחתן יעלה לתורה ולטייל לאורך

קרא עוד »