6 רעיונות להצעות נישואין

כאשר רוצים לתכנן הצעת נישואין מושלמת, יש כל כך הרבה רעיונות מקוריים שתוכלו להוציא לפועל.

להלן רשימה של שישה כאלו שיכולים להיחקק בזיכרונכם וזיכרון בת הזוג שלכם לצמיתות.

לשכור שף אישי

תכננו ערב דייט בבית עם שף אישי שיבשל בעצמו או יחד אתכם את הארוחה האהובה. יש המון דרכים שונות לעשות עם הרעיון הזה ואיך להניע אותו הלאה, אך רעיון אחד האהובים והמוכרים ביותר זה לשים את הטבעת בתוך אחת המנות או הצלחות המוגשות.

מלאו את החדר בתמונות שלכם כזוג מהרגע שהכרתם

אין כמו להתרפק על זיכרונות מהעבר הלא כל כך רחוק, מהרגע בו אתם הכרתם ובחרתם להישאר זה עם זו. תוכלו למלא את הבית בתמונות שונות שלכם מחוויות שחוויתם יחד, ובארוחת הערב הרומנטית שלכם תיזכרו מחוויות מצחיקות, עצובות, משעשעות ומרגשות במיוחד כזוג, הצעות נישואין בבית הן בין המרגשות.

צרו פאזל מותאם אישית

תוכלו ליצור פאזל מותאם אישית בתור ההצעה שלכם. ברגע ששניכם תשלימו את הפאזל, בן הזוג יוכל לשאול את השאלה "התנשאי לי?" לא תאמינו עד כמה הרעיון הזה פופולרי ואהוב במיוחד על זוגות רבים.

הצעה בחיק הטבע

תוכלו לקחת את בת הזוג לפיקניק בחיק הטבע ואז משום מקום יגיע איזה אלמנט שיביא איתו את שאלת הצעת הנישואין "התינשאי לי". תוכלו להקים את הלוקיישן יחד עם חברים או מכרים מבלי שבת הזוג תבחין. תוכלו לעשות שילוב מדהים וקסום של תפאורה מהטבע באופן שיחוקק בזיכרונה של בת הזוג שלכם לעד.

הצעה מרכבל

נהנים מחוויות סקי ועליה ברכבל? תוכל לארגן את שאלת הנישואין מרחוק – תגיע לנקודה בה תכתבו את הצעת הנישואין שלכם בענק, באופן בו תוכלו לקרוא את זה מהרכבל. למשל, אם אתם עושים על הרכבל של הר החרמון, תוכלו להניח אבנים או חומר אחר על גבי השלג ולכתוב את ההצעה שלכם כך.

> רוצים לקבל רעיונות נוספים ושירותי הפקה? בקרו באתר רגע מושלם הצעות נישואין

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

5 משחקים עם חרוזים אנאליים

מי שגילה את ההנאה שיכולה להגיע מחדירה אל פי הטבעת, יודע בוודאי שיש לא מעט אביזרים מין שיכולים להעצים את העונג המיני ובד בבד לאפשר

קרא עוד »

איך בוחרים טבעות אירוסין?

הגיע הרגע, הצעת הנישואין מתוכננת לפרטים. ההפקה מאורגנת ומדוקדקת, מתי השיר יתחיל, הקונפטי יתפוצץ, מתי הזיקוקים ידלקו. מה שנשאר הוא רק לבחור טבעת אירוסין יפה

קרא עוד »