באיזה מצבים עורך דין נהיגה בשכרות יוכל לסייע?

נהיגה בשכרות זו אחת העבירות החמורות שקשורות לנהיגה. ובצדק – לאחר ששותים לא נוהגים, הנהיגה בשכרות מסוכנת ביותר וחושפת את הנהג כמו גם את מי שנמצא אתו ברכב וכל מי שנוסע בסביבה שלו על הכביש לסכנות חמורות. זו הסיבה לכך שהמשטרה מייחסת חומרה רבה לנהיגה בשכרות, ונוקטת בצעדי ענישה חמורים כנגד נהגים שנתפסים נוהגים בשכרות.

לקבל את העונש, או להקל עליו?

אם כי חשוב להבין שלא תמיד צריך הנהג שאכן נכשל ונהג בשכרות להיענש בכל חומרת הדין כפי שיוחלט בגינו. הוא יכול לעשות כמה דברים שיעזרו לו לנקות את עצמו ברמה כזו או אחרת, ולכן גם להפחית את חומרת העונש. למעשה כל נהג צריך לדעת כיצד מתמודדים מול חקירה משטרתית ואיך עונים או לא עונים כדי להפחית את חומרת הדברים ולהתמודד בדרך הקלה ביותר עם התוצאות של המעשה.

מי שיכול להועיל כאן זה עורך דין נהיגה בשכרות. מתוך ההיכרות הנרחבת שיש לו בנושאי תעבורה הוא מסוגל להציע מענה ולסלול דרך קלה ומהירה יותר למיוצגים על ידו, כך שהם יקבלו עונש אך מופחת.

לפנות אל עורך דין ולפעול בחכמה

הדבר הכי חכם זה לפנות אל דנה דוד עו"ד תעבורה סמוך ככל האפשר למועד האירוע. המטרה הינה להבין מה עושים וכיצד צריך להתנהג במהלך החקירה. כיצד ניתן להפחית את חומרת המעשה מול החוקרים, ובאיזו דרך הענישה תהיה פחותה ברמה מסוימת. כמובן שעורך דין גובה דמי טרחה תמורת השירות אותו הוא מספק, אך כל אחד יבין כי נכון לשלם ולהפחית את העונש, מאשר לשלם מחיר יקר על המעשה עצמו, כי תוצאות של נהיגה בשכרות הן חמורות וכרוכות בנזקים מהותיים.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...