אבנים לחיפוי פנים – אילו סוגי אבנים משתלבות בעיצוב הפנים?

קיים מגוון רחב של אבנים לחיפוי פנים. כל אחד מסוגי האבנים ניחן במאפיינים שונים, כמו" מחיר, דרישות תחזוקה וניקיון, רמת עמידות, צבעים ואפשרויות עיצוב.

סוגי אבנים נפוצות שראוי להכיר

אבן בזלת לחיפוי פנים

בזלת היא סלע געשי (וולקני) שחור וקשה מאוד. בתור חומר גלם לחיפוי יש לה עוצמה בזכות הצבע הטבעי הכהה ונוכחות טבעית חזקה. התוצאה היא מראה חמים, רציני ומעט כבד מתאים למגוון סגנונות עיצוב, בעיקר לקירות קטנים יחסית.

אבן טרוורטין לחיפוי

אבן טרוורטין נקראת גם שיש טרוורטין. היא אבן טבעית יפה במיוחד, משובצת בחורים ונקבים, המשווים לה מראה מיוחד ונחשק. אופיה הייחודי של האבן הופך אותה לחומר סופג יחסית ולכן קשה לניקוי ותחזוקה. יחד עם זאת, כיום קיימות שיטות עיבוד מתקדמות, המאפשרות לקבל משטח אבן חלק יותר, מושלם לצורך חיפוי קירות.

חיפוי אבן צפחה

צפחה היא אבן חיפוי נחשקת, הנוצרת בצורת שכבות לא אחידות. המראה שלה מעניק אופי טבעי לכל מקום בו היא מיושמת, לצד נופך צבעוני, אסתטי, יוקרתי וייחודי.

היא מגיעה במגוון רחב של צבעים טבעיים, ניתנת לעיבוד במגוון צורות ולכן מתאימה ליישום בתור חיפוי באבן בחללים שונים.

אבן בלוסטון לחיפוי

בלוסטון הוא סוג של בזלת כהה, מדרום מזרח אסיה, ניתנת לעיבוד בדרכים שונות ולכן מאפשרת ליצור חיפויים בשלל מרקמים וצורות. האבן נוצרת בטבע בגוון טבעי כהה, עליו מופיעים כתמים לבנים, המעניקים לה מראה טבעי ייחודי, עשיר ומקסים.

לסיכום

קיים מגוון כמעט אינסופים של אבנים טבעיות לחיפוי פנים. בחירה נכונה שלהם בעזרת איש מקצוע, תאפשר לכם ליהנות מעיצוב מרהיב, עמידות גבוהה והנאה לשנים ארוכות. לצורך התאמה אופטימלית, ייעוץ והכוונה – צרו איתנו קשר!

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

לתת לילדים את התענוג ליצור

ילדים ופעוטות יכולים להיות הרבה יותר יצירתיים ממה שנהוג לחשוב עליהם, אם רק נותנים להם את ההזדמנות והתנאים לעשות זאת בצורה בטוחה. הלמידה וההתנסות הן

קרא עוד »

5 משחקים עם חרוזים אנאליים

מי שגילה את ההנאה שיכולה להגיע מחדירה אל פי הטבעת, יודע בוודאי שיש לא מעט אביזרים מין שיכולים להעצים את העונג המיני ובד בבד לאפשר

קרא עוד »

איך בוחרים גריל מן

היום כבר לא ניתן לארגן שום מסיבה ושום אירוע, ללא אטרקציה מיוחדת שתרגש ותעניין את האורחים. אם בעבר היה מספיק להשקיע באוכל טוב ובמוסיקה איכותית,

קרא עוד »