יאכטות יוקרה באילת

לזלול אבטיח על החוף באילת זה נחמד, אבל לא יוקרתי. רוצים יותר? לפני שאתם יוצאים לחופשה באילת, הכירו את האפשרות להפוך את החופשה ליוקרתית ומיוחדת יותר. מה דעתם על הפלגה יוקרתית, אפילו למספר שעות ולזמן קצר? יאכטות יוקרה באילת, הדרך להפוך את הזמן שלכם באילת למיוחד יותר, מפנק יותר, יוקרתי הרבה יותר.

במעגן לא רחוק, מחכות לכם כמה וכמה יאכטות יוקרה באילת, שמהן תוכלו לבחור. לבלות עם המשפחה או לחגוג עם החברים. לא משנה איזו סיבה למסיבה אתם רואים מול העיניים, בקרוב תוכלו לבלות ולחגוג על הסיפון של יאכטה יוקרתית מפנקת.

לא חייבים רישיון שיט

יתכן שהוצאתם רישיון משיט ליאכטה, אבל גם אם לא, זה באמת לא משנה. אפשר לשכור יאכטות יוקרה באילת, גם מבלי שאי פעם השטתם יאכטה או אפילו סירה קטנה. חוויה יוקרתית יכולה לשלב יאכטה גדולה (עד 20 – 25 מטרים), עם משיט יאכטה מקצועי שלוקח ומחזיר אתכם. חשבו על זה כעל השכרה של רכב יוקרתי ומפנק, עם נהג צמוד. אתם לא צריכים לעשות שום דבר. אתם רק צריכים להגיע, ליהנות ולבלות.

היאכטה המפוארת היא כמו חדר מלון צף. למעשה, חלק מהיאכטות מצוידות לא רק עם סיפון שיזוף מפנק אלא עם כמה חדרים זוגיים, מקלחות ושירותים צמודים. בחלק מהיאכטות היוקרתיות, עומדות לרשות המבלים מערכת מוזיקה מתקדמת, רמקולים ומסכים. בילוי ביאכטה יוקרתית מתאים לכל המשפחה, להורים עם ילדים, לכמה זוגות חברים, לקבוצות של צעירים. זו דרך נהדרת להצעת נישואין, למסיבות הפתעה, לימי הולדת כיפיים. אם ההרגשה של הים והחופש קוראת לכם, אל תסתפקו ברביצה על החוף. להרים עוגן ולהפליג – זו הדרך לחיות את החיים הטובים ובגדול.

למידע נוסף והזמנות הקליקו >>> השכרת יאכטה באילת

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...