קוסם למבוגרים

קוסם טוב זה אמן שמכיר את כל הטריקים הקלאסיים, אבל תמיד יש לו עוד טריקים חדשים בשרוול. מופעי קסמים מהלכים קסם על אנשים מאז ומעולם. לא משנה שאנו יודעים כי מדובר בזריזות ידיים, תמיד נופתע מחדש למראה קסם חדש או טריק לא צפוי. זו הסיבה שגם בתקופה כל כך טכנולוגית, קוסם למבוגרים עובד נהדר. מופע איכותי שמותאם לימינו יכול לשדרג כל אירוע, כל מפגש משפחתי, כינוס עסקי ועוד.

לראות את הקסם מקרוב

פעם קוסם היה מבצע הופעה על הבמה, כאשר הקהל ישב מרוחק מסביב. אך כאשר מזמינים קוסם למבוגרים, להופעה פרטית, לאירוע חברתי, הקסם יכול להתבצע מקרוב מאוד. וזה בהחלט לא רק קסמים וותיקים, להפריח יונה מכובע או לנסר את העוזרת היפה של הקוסם. כיום, הקהל צמא לדברים חדשים ומרתקים – ואת זה הקהל מקבל. קסמים מהירים ומרגשים, שגם כאשר הם קורים מול העיניים, מאוד מקרוב, תופסים אותנו מופתעים.

הקסם של החושים

מלבד להטוטים ואחיזת עיניים, שמפתיעים כל פעם מחדש, קוסם למבוגרים מזן מיוחד יודע לעשות עוד משהו נוסף. הדבר הזה נקרא קסמי מחשבה, להטוטי חושים או אמנות החושים. את הקסם הזה, אפילו הספקנים ביותר אוהבים לראות. אלה הקסמים שבהם האמן נכנס לקהל לתוך הראש, מגלה על מה אנחנו חושבים, מה יקרה בהמשך, איזה צורה נבחר או איזה מספרים ננחש. איך הוא עושה את זה? זו לא רק זריזות ידיים וזריזות המחשבה. יש כאן המון פסיכולוגיה מבריקה, יכולת לזהות שפת גוף, הבנת הקהל והרבה יותר. אולם איך הוא עושה את זה, לא באמת משנה. מה שמשנה זו העובדה שמדובר על הופעה סוחפת.
המופע של רון גליקסמן אמן חושים מרתק ומעורר עניין בכל רגע, בכל שנייה.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

10 טיפים לבחירת ארון רחף

ניתן למצוא ארונות רחף בשימוש בחדרי שינה, חללים שונים בבתים ואף במשרדים. האלגנטיות וההשתלבות שלהם עם הקירות, לצד האשליה שהם מרחפים, הופכים אותם לבחירה יוצאת

קרא עוד »