כמה לתת דמי כיס לילדים? כמה כללי אצבע

בעידן המודרני שבו הכסף המזומן הולך ונעלם מהחיים שלנו במידה הולכת וגוברת, ככל שיותר ויותר אנשים עוברים לשימוש בכרטיסי אשראי, אפליקציות וכיוצא באלה, נדמה שהרעיון של "דמי כיס" נשמע מעט מיושן.

יחד עם זאת, הורים ואנשי חינוך רבים טוענים כי דמי כיס יכולים להוות כלי חשוב ושימושי ביותר בחינוך ילדים לאינטליגנציה פיננסית, ולכן השאלה מה לתת דמי כיס לילדים היא שאלה שעדיין יש לראותה כרלוונטית.

במסגרת מאמר זה ננסה לעזור לכם לענות על השאלה כמה לתת דמי כיס לילדים ? וזאת במטרה שתוכלו להשתמש בכלי הפיננסי החשוב והיעיל הזה על מנת להתחיל להקנות לילדים שלכם מידע שערכו לא יסולא בפז ואשר יעזור להם להתחיל לעצב את התפיסה הפיננסית שלהם – אשר ללא כל צל של ספק תשפיע עליהם גם בעתיד הרחוק יותר.

אז כמה לתת דמי כיס לילדים? מספר טיפים שיעזרו לכם להחליט

  • אל תקשרו בין דמי כיס למטלות בבית – כאשר הורים רבים מנסים לענות על השאלה כמה לתת דמי כיס לילדים? לא אחת קורה שהם מקשרים בין דמי כיס לבין שיתוף פעולה בביצוע מטלות הבית. זאת הנקודה להזכיר כי שיתוף פעולה ועזרה במטלות הבית מצופה מכל חבר במשפחה, ולכן אין שום צורך להתנות זאת בדמי כיס, מה שעלול לגרום ליותר נזק מאשר תועלת.
  • תשתפו את הילדים – נכון שבסופו של דבר אתם אלה שתקבלו את ההחלטה, יחד עם זאת לא יזיק אם תשמעו מהילדים שלכם על הצרכים שלהם ועל הציפיות שלהם. ככל שהילדים שלכם יהיו מעורבים יותר, ככה הם יהיו מודעים יותר לחשיבה שמאחורי ההחלטה שלכם בנושא כלכלת המשפחה , וככה הם גם ישמחו יותר לשתף אתכם פעולה בהחלטות שלכם.
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

עיצוב אלבומים לחתונה

כדי לזכור לשנים רבות את החתונה היפהפייה שהייתה לבני הזוג, אין כמו להכין אלבום חתונה שהוא מזכרת נפלאה לבני הזוג, למשפחה הקרובה וגם עבור דור

קרא עוד »