הדברה בשוהם

מזיקים, מהווים איומים בריאותיים של ממש; פקידי בריאות הציבור, מייחסים את איכות החיים הנוכחית והנקייה שלנו לשלושה משתנים חשובים מאוד: חיסונים ותרופות מהשורה הראשונה, שיפור משמעותי בתברואה והדברה איכותית.

הדברה בשוהם

כמה מהמזיקים הנפוצים ביותר, כמו מכרסמים, קרציות ויתושים, מסוגלים להעביר מחלות איומות. עכברים וחולדות, יכולים לשאת את האנטווירוס, שעלול להיות קטלני אם הוא מועבר לאדם.

קרציות נושאות את מחלות שונות, שמגיעה עם תסמינים דמויי שפעת. יתושים מסוגלים לשאת שורה של מחלות שונות, מנגיף הנילוס המערבי ועד זיקה. אי אפשר לדעת אם מזיק נושא מחלה או לא, ולכן עדיף להזמין הדברה בשוהם.

נזק לרכוש וחפצים

מזיקים רבים הפולשים לבית, מוצאים את דרכם לביתכם מלכתחילה מכיוון שהם מצאו מקור מזון. חרקים מתרבים בעץ, כמו טרמיטים ונמלים נגרים, שמסוגלים לקרוע את הבית שלכם ולהפוך אותו לגן חיות של ממש.

הם מתחבאים בין הקירות, ולכן, לעתים, הם גורמים לנזק רב לפני שמישהו בכלל שם לב שהם שם. מזיקים אחרים, כמו חיפושיות שטיח, נמשכים לסיבים אורגניים, ולכן אוהבים לנגוס את החפצים שלכם. ספות, בגדים, שמיכות ומגבות הם רק חלק מהפריטים שנמצאים בסיכון לנזק כזה.

שמרו על מזון בטוח ובריא

הדברה שנעשית על ידי זיסמן הדברות נחוצה במסגרות מגורים ומסחריות, במיוחד כשמדובר במזון. עסקים בתעשיית שירותי המזון, מתמודדים לרוב עם מזיקים אוכלי גרוטאות, כגון ג'וקים ומכרסמים. בבתים, מזיקים כמו נמלת בית ועש, ימצאו את דרכם למזווה שלכם, ויכינו ארוחה מהחטיפים האהובים עליכם.

יתר על כן, מזיקים רבים, כגון כנימות, יכולים לעצור את הצמיחה התקינה של הפירות והירקות בגינה שלכם. רבים מהמזיקים הנ"ל, נושאים מחלות, או לכל הפחות יזהמו את המזון שלכם על ידי מגע איתו.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

דירות דיסקרטיות

קחו את הזמן שלכם על מנת לוודא שאתם בוחרים בקפידה דירות דיסקרטיות, שכן אנו בטוחים שאם רק תבדקו לעומק את מה שאתם יכולים לעשות בעניין

קרא עוד »