מקום לאירוע קטן – 5 יתרונות בולטים

בשנים האחרונות אנו יכולים לראות כי יש הרבה יותר אולמות אירועים קטנים שנפתחים, וזה מביא את בעלי השמחות ואת החוגגים שמגיעים בתור אורחים לחשוב מחדש לגבי האופן שבו הם חשבו שאירוע צריך להיחגג עם יתרונות בולטים לטובת מקומות קטנים.

רואים עם מי חוגגים

באירוע שבו יש שבע מאות ואפילו אלף משתתפים, אין כל סיכוי כי האנשים שעורכים את האירוע ואפילו האורחים עצמם יתוודעו אל כל אחד מן האנשים שהגיעו על מנת לחגוג בשמחה רבה באולם האירועים. פשוט יש יותר מידי אנשים שכל הזמן נמצאים בתנועה, וכשהם ישובים אולי יכולים להתחיל להבין מי הגיע והיכן נמצאים כרגע בעלי השמחה עצמם כדי לאחל להם איחולים לבביים. באירוע קטן משתתפים בקלות רואים את כולם, יודעים מי הגיע ומתי ונהנים הרבה יותר כשרואים עם מי בדיוק את השמחה חוגגים.

לא מתרוצצים בין שולחנות

אחת מן הטרחות של האנשים שעורכים אירוע היא לעבור בין כל האורחים ולומר להם תודה לצד האפשרות של האורחים לאחל מזל טוב פעם נוספת, מול המצלמה, וכן לעשות תמונה משותפת כולם יחדיו, למזכרת. באירוע קטן, כל הבעיה הזו נחסכת כי כולם נגישים, ואת המעבר בין השולחנות יכולים לעשות בפעמים בודדות או לשבת כולם באותו שולחן אבירים.

נהנים לחגוג עם אנשים שמכירים

זה כיף יותר לחגוג אירוע משמח מול אנשים שבאמת אותם לעומק מכירים. פחות אנשים מקרבה שלישית, והרבה יותר אנשים שאיתם יש מקום אמיתי בלב לחגוג אירועים משמחים.

ניתן לסגנן בעיצובים שונים

מקום לאירוע קטן ניתן לסגנן בכל סוג של עיצוב כדי ליצור את המראה הכי מועדף. זה שהוא קטן לא אומר שהוא יותר בעייתי לעיצוב, אלא בדיוק ההפך, ההשקעה עבור העיצוב תהיה הרבה יותר מינורית ותאפשר להשקיע בפרחים הכי אהובים, ובכל היתר.

מקבלים אווירה ייחודית

האווירה במתחם לאירועים ג'וב אנד ג'וי שנועד לאירועים קטנים לעולם לא תשתווה לאירוע במקום גדול. מקום קטן מאפשר אווירה הרבה יותר אינטימית, ועם העיצוב הנכון יכול להיות שהאורחים יחשבו מחדש על האירוע הבא שאותו הם עורכים, עם העדפה למקום מן הסוג הזה על פני אירועים גדולים.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

השכרת ציוד לאירועים בדרום

השכרת ציוד לאירועים בדרום יכולה להיות שימושית במיוחד עבור כל מי שמתכנן להפיק אירוע באזור. אין ספק כי הפקת אירוע נחשבת לפעולה לא פשוטה, הדורשת

קרא עוד »

נגן סקסופון לקבלת פנים

רק אתם יודעים אם אתם אוהבים מוזיקה בקבלת הפנים לחתונה או לכל אירוע אחר או שמה הייתם מוותרים עליו אבל מה שכן בטוח, הוא שהאורחים

קרא עוד »

איך מלחינים שיר?

ישנו ויכוח עתיק לגבי מה הדבר שהכי גורם לנו להתחבר לשירים: המילים או הלחן. יש היגיון בלחשוב שהשירים הם הדבר החשוב ביותר בשירים, אבל אם

קרא עוד »