מקום להשכרה לאירוע קטן

כל סיבה יכולה להפוך למסיבה או לפחות לאירוע, אבל לא כל אירוע חייב להפוך להפקה גרנדיוזית רבת משתתפים שמכלה את כל התקציב המשפחתי או העסקי. לפעמים אירוע קטן יהיה מתאים יותר וישאיר רושם גדול יותר.

איזו מסיבה

אירוע משפחתי של חגיגת יום הולדת לסבא, אירוסין של הילדים, יומולדת עגול או בר מצווה, אירועי חברה כמו השקות קטנות, הרמות כוסית, ימי גיבוש או סיכום שנתי, כל אחד מאלה הוא פוטנציאל לאירוע קטן שאם תעשו אותו נכון, הוא ייזכר לאורך זמן.

כמה אורחים

אירוע קטן יכול להגיע עד 100, 120 אולי אפילו 150 איש אבל לא יותר מזה. הרעיון במספר משתתפים קטן הוא היכולת לצמצם את המוזמנים רק לאלה החשובים ביותר, האהובים ביותר ושאנחנו נהנה מחברתם אצלנו באירוע. היתרון הגדול ביותר באירוע קטן במועדון בת מצווה בהרצליה הוא האינטימיות המאפשרת לנו ליהנות מנוכחותם של המוזמנים והאפשרות שלהם לשוחח, להכיר, להתרשם או בכלל להיפגש שוב.

איך חוגגים?

אפשרות הסידור באירועים קטנים היא גדולה יותר ובהתאם למקום העומד לרשותכם תוכלו להחליט האם תרצו אירוע של ישיבה סביב שולחנות, אירוע מינגלינג בו המוזמנים מסתובבים בינם לבין עצמם, משוחחים עם האורחים או לפזר מספר פינות שונות של אירוח כמו פינת ישיבה אלטרנטיבית, פינת בר ועוד. אירועים קטנים שאינם מוגבלים במקום מאפשרים לפתוח כמה ברי אוכל ולמנוע עומס בזמן שהאורחים ניגשים לקחת אוכל וגם לאפשר אירוע הגשה בו המלצרים מגישים ישירות לשולחן וחוסכים לאורחים את הצורך לאסוף את האוכל מהפס.

מקום האירוע

כשאתם מחפשים מועדון ליום הולדת 40 להשכרה לכבוד האירוע , תוכלו לבדוק מועדונים שיש להם מספר אפשרויות לכמויות שונות של אנשים וביניהן אירוע סביב שולחנות, אירוע מועדון לילה ועוד.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

עוגות בת מצווה מיוחדות

אין ספק כי אירוע בת המצווה, נחשב לאחד האירועים החשובים ביותר בחייה של כל ילדה. מדובר על אירוע חד פעמי, שבו הילדה עוברת משלב הילדות

קרא עוד »

פעילויות גיבוש לעובדים

הגיבוש של העובדים הוא דבר מאוד חשוב שגם משפיע על איכות העבודה שמתבצעת אצלכם במשרד. עובדים שהם מגובשים ישתפו פעולה ביניהם, הקשרים החברתיים ביניהם יהיו

קרא עוד »