מקרן נייד

מקרן נייד הפך לאחד מפריטי החובה בכל אולם הרצאות ובכל אולם כנסים. כמעט כל מי שמעביר הרצאה, בוחר להשתמש במקרן נייד על מנת להקל על הקהל. זוהי דרך נוחה ויעילה להעביר נאומים, כנסים והרצאות בכל נושא ובכל תחום, היות והמקרן אינו דורש ציוד מיוחד ונורא פשוט וקל לתפעל אותו. כמובן שמקרן מסוג זה אינו נועד אך ורק לעולם ההרצאות והכנסים, אלא ניתן להשתמש בו גם על מנת להקרין סרטים, סרטוני תדמית, סרטוני חתונה וכדומה. כך שמדובר על פריט חיוני עבור כל אדם שמעוניין להקרין סרט על אחד מקירות הסלון שלו, או עבור כל מפיק אירועים, שמעוניין להקרין סרטונים משעשעים או ברכות מרגשות באירוע שהוא מפיק. כדאי לזכור כי לעומת המקרן הישן של פעם, המקרן הנייד פשוט יותר לתפעול, אינו דורש התעסקות מיותרת וכמובן שניתן להעביר אותו ממקום למקום בצורה קלה ופשוטה למדי.

מקרן נייד – כל היתרונות במכשיר אחד

מקרן נייד הינו מקרן קטן ונוח משמעותית מהמקרן הסטנדרטי. מדובר על מכשיר קטן וקל לנשיאה, אשר מגיע במשקל של 200 עד 800 גרם לכל היותר. מסיבה זו בדיוק, ניתן להביא אותו לכל כנס, הרצאה או אירוע, ללא שום צורך באספקה או שליח מיוחד. כמו כן, חלק מהמקרנים הניידים מאפשרים שימוש בסוללה נטענת, המספקת שימוש רציף של עד 3 שעות. בצורה כזו, ניתן להשתמש במקרן גם במקומות שבהם אין חיבור לחשמל, כמו למשל בגינה או בכל מקום שבו הכבלים החשמליים עלולים להוות סכנה בטיחותית. נקודה חשובה נוספת, היא העובדה שברוב המקרנים הניידים קיים חיבור יו.אס.בי המאפשר הפעלה של סרטונים שונים או תמונות ומצגות, ללא שום צורך בחיבור למחשב. לעומת המקרנים הרגילים המצריכים תמיד חיבור למחשב, המקרן הנייד יכול לחסוך לכל אחד לא מעט סיבוכים והתעסקויות מיותרות. 

לסיכום, מקרן נייד יכול לשמש כל אדם שמעוניין לשאת נאום או להעביר הרצאה בצורה נוחה ואלגנטית במיוחד. במקום להביא מחשב ומקרן גדול ומסורבל, ניתן להשתמש במקרן נייד שאפשר לרכוש באתר https://www.projector-audio.co.il, שיהיה קל לנשיאה, נוח לשימוש ולא יצריך כלל שימוש במחשב או אפילו בחיבור לחשמל.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

קצת על הטרנד של בובות לול

טרנדים בעולם הצעצועים מעסיקים לא פעם גם אותנו, המבוגרים. במיוחד אם הילד שלנו מתחבר לטרנד, חי ונושם אותו, ורוצה להתחדש עם צעצועים וחלקים משלימים. הורים

קרא עוד »