הסכם ממון לאחר החתונה – איך עושים זאת עם טקט?

ישנם מצבים שבהם בני הזוג שכחו או מסיבות אחרות לא הגיע לכדי חתימה על הסכם ממון טרם החתונה. במצבים כאלה מומלץ ששני הצדדים ידונו ביניהם אודות האפשרות לחתונה על הסכם ממון לאחר החתונה. כדי למנוע ריבים, כדאי כמובן לעשות את זה בעדינות ולהסביר את המצב בצורה ברורה.

אם אתם רוצים לנסח הסכם מהסוג הזה בצורה כזו שתהיה מקובלת על שני הצדדים וכמובן שתהיה גם קבילה משפטית, תצטרכו לפנות אל עו"ד שמתמחה בניסוח הסכמי ממון. הוא יוכל לשבת אתכם ולנסח כל סעיף בצורה כזו שתביא בחשבון את כל הדברים שחשובים לכם.

ניסוח מדויק של הסכם ממון

תהליך הניסוח של הסכם ממון צריך להתבצע בליווי של עורך דין מתחילתו ועד סופו. רק כך ניתן להבטיח שתוכלו להיות מרוצים מכל הסעיפים ולא תהיה חוסר הבנה כזו או אחרת שתתסכל אתכם בסופו של דבר.

כמובן שאם אתם רוצים להיות בראש שקט, יהיה כדאי לכם להתאמץ על מנת לוודא שאתם בוחרים אך ורק בעורך דין אורי גנור, שתוכלו לסמוך עליו ועל המקצועיות שלו לעשות את העבודה הזו על הצד הטוב ביותר. לפיכך יהיה כדאי לכם להשוות בין עורכי דין שונים שמציעים את השירות הזה.

כך תבחרו עורך דין ממולח

כמובן שאם אתם רוצים לוודא שההסכם יוכל להיות מנוסח כראוי על כל סעיפיו, תצטרכו לבחור בעורך דין ממולח. על כן יהיה כדאי לכם להתייחס למידת הניסיון של עורך דין בניסוח של הסכמי ממון לאחר חתונה, ולצד זאת גם לבדוק האם הוא מקבל בכלל המלצות מלקוחות עבר. לאחר שתבדקו את הדברים הללו כבר תוכלו לדעת האם אתם בוחרים באיש הנכון.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

השכרת אוהלים

יותר ויותר אנשים מעוניינים לערוך את המסיבות הפרטיות שלהם במקומות פתוחים בחיק הטבע, וכך ליהנות מהאוויר הנעים בחוץ, המרחבים הגדולים בשטח וכמובן הנוף הציורי והירוק

קרא עוד »

מה ההבדל בין עכבר לחולדה?

מפגש עם עכבר או חולדה עלול לגרום לבהלה רבה בבית וגם לפציעה כתוצאה ממגע איתם. עכברים וחולדות מחפשים אוכל בדירות, חצרות ומפעלים, והם מאיימים על

קרא עוד »