דיאטה לפני חתונה – איך עושים אותה בצורה נכונה

הרבה מאוד נשים וגם גברים, מבקשים לעשות דיאטה לפני החתונה. הם יודעים שזה אחד הימים החשובים בחייהם, יום בו כל העיניים יהיו נשואות אליהם, וכן מהיום הזה יישאר תיעוד רב, בין אם זה בתמונות סטילס או וידיאו. לכן הם מוכנים להשקיע זמן ומאמץ בשביל להוריד קילוגרמים מיותרים ולהיראות במיטבם.

לעשות דיאטה זה לא דבר פשוט לכל אחד, זה דורש משמעת גבוהה וזה דורש מאמצים שונים. בפרט כשמדובר על דיאטה לפני חתונה. מדובר בתקופה מלחיצה מאוד, תקופה שהרבה פעמים מתמודדים בה עם חרדות ודאגות, ולא פעם "הנחמה" לתחושות ומצבים כאלה, הוא אוכל. מעבר לכך, זה לא תמיד פשוט להגדיר תקופת זמן מסוימת לדיאטה ואכן לעמוד בה.

חשוב להדגיש, בכל דיאטה מכל סוג, חייבים לבצע אותה במינון נכון, בצורה בטוחה. אחרת, עלולים להגיע למצב בו הדיאטה הופכת להיות קיצונית מדי וזה משפיע לרעה על מצב הבריאותי והנפשי. הדיאטה צריכה גם להיות משולבת בפעילויות נוספות, כמו למשל פעילות גופנית.

כיצד עושים דיאטה לפני חתונה

ראשית, יש להגדיר יעד סביר. צריך לקבוע אותו על פי משקל גוף, משך הזמן שיש עד החתונה, סגנון חיים, שגרת עבודה ופרמטרים אחרים שיכולים להשפיע על התהליך.

שנית, יש לקבוע תפריט מאוזן. למרות שמדובר בדיאטה, עדיין היא צריכה להכיל את המרכיבים החיוניים לגוף, בין אם זה פחמימות, ירקות, חלבונים.

שלישית, הדיאטה צריכה להיות מהנה. אין סיבה שהיא תגרום לתחושת רעב וכן לתחושות אחרות שיהפכו את החוויה ללא נעימה. אם הדיאטה תהיה לא נעימה, זה ישפיע גם על מצב הרוח וגם על ארגון החתונה.

ארבע, רצוי שהתהליך יתבצע בליווי גורם מקצועי ובעידוד של הסביבה.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

עוגות בת מצווה מיוחדות

אין ספק כי אירוע בת המצווה, נחשב לאחד האירועים החשובים ביותר בחייה של כל ילדה. מדובר על אירוע חד פעמי, שבו הילדה עוברת משלב הילדות

קרא עוד »