כלים סניטריים לאמבטיה – מה איכותי ואיך מבדילים?

כלים סניטריים לאמבטיה

אסלות, כיורים ואמבטיות. עד שלא שיפצתם או נדרשתם להחליף אותם, לא נתתם את דעתכם ועליהם ולא העליתם על דעתכם שזה תחום כל כך מורכב, עם אפשרויות רבות כל כך והחלטות שצריך לקבל.

עולם שלם של חרסינה

הכלים הסניטריים שמשו בעבר לתפקידם בלבד ולא נלקחו בחשבון בעיצוב, רובם היו עשויים מחרס או מתכת מצופה והיו מעט גוונים לבחירה. בשנים האחרונות משמשים הכלים הסניטריים כחלק בלתי נפרד מהעיצוב ואפשר למצוא אותם מחומרים שונים, מעוצבים ובעלי גוונים רבים. חברות ומותגים שונים החלו לייצר כלים סניטריים והשפע יצר תחרות לא רק בעיצוב אלא גם באיכות. ראו כאן לדוגמה אקססוריז לאמבטיה באטליין!

סוגי אסלות

אומנם לאסלה יש שימוש פשוט אבל מהרגע שהייתה להיות חלק מעיצוב חדר האמבטיה כולו, מצאו המעצבים דרכים לשכלל גם אותה. היום אפשר למצוא מלבד האסלות הסטנדרטיות גם אסלות מרחפות, מיכלי הדחה נסתרים, אסלות שהן חלק בלתי נפרד ממיכלי ההדחה וכל אחת מהן משרתת את העיצוב, מתאימה בצבעים ובמראה הכללי. כדי לבחור נכון את האסלה, חישבו על המקום העומד לרשותכם, על קלות הניקיון ועל אפשרויות ההדחה והחיסכון במים.

אמבטיות וכיורים

אין גבול לשפע הדוגמאות, הצבעים והגדלים של האמבטיות והכיורים, אמבטיות על רגליים, כיורים שקועים ומונחים על משטחים, כיורי זכוכית שקופים ואמבטיות עם ג'קוזי מובנה. אפשר למצוא אמבטיות וכיורים מחומרים שונים ובצורות שונות, הכול כדי להתאים לעיצוב חדר האמבטיה שלכם.

העיצוב, הטעם האישי והאיכות

כדי לבחור כלים סניטריים לאמבטיה – מה איכותי ומה לא ואיך תבדילו, מומלץ לפנות לחברה מתמחה בעלי אנשי ייעוץ מקצועיים שיוכלו להמליץ ולהתחייב על איכותם של הכלים הסניטריים ולתת אחריות על פי החלטתו של היצרן.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

השכרת ציוד לאירועים

השכרת ציוד לאירועים

אם אתם מארגנים אירוע בבית/בחצר, בשטח פתוח כמו הים, היער או הפארק או בכל מקום אחר וחסר לכם ציוד ייתכן והפתרון הטוב ביותר יהיה להשכיר

קרא עוד »
איטום קירות בגובה

איך לאטום קיר רטוב?

רטיבות בקירות מבנים הוא נושא כאוב – רטוב ומזיק. לכן בכל מקרה בו מגלים כי קיימת רטיבות בקיר חשוב לפנות באופן מידי אל איש מקצוע

קרא עוד »
public speaking

איך לדבר מול קהל

היכולת לדבר אל הקהל אינה בדרך כלל יכולת מולדת, אלא מסוגלות אישית אשר נרכשת עם הזמן. מי שבתוקף תפקידו או במהלך העשייה שלו נדרש לדבר

קרא עוד »