מקומות מיוחדים לקיום אירוע בת / בר מצווה

כשאנחנו רוצים לארגן  בת או בר מצווה לילדים שלנו, יש לא מעט דברים שאנחנו צריכים לחשוב עליהם. הדבר הראשון הוא, איפה נרצה לערוך את האירוע. לשמחתנו הרבה, נוכל למצוא לא מעט מקומות מיוחדים, מרשימים, מקוריים. מקומות שיוצאים מתוך הגזרה הרגילה של אולמות או גני אירועים.

לפני שנציג רשימה של מקומות כאלה, חשוב להדגיש, שכל מקום אותו נבחר בחיפוש אחר מקום מיוחד לאירועי בת מצווה, צריך להיות בהתאם לסוג האירוע שאנחנו רוצים, כמות האורחים שאנחנו רוצים לארח באירוע, וכמובן, זה צריך להיות מקובל על הילדים שלנו. אין טעם לשכור מקום מסוים מבלי שהילד ירצה בכך.

מקומות מקוריים בהם נוכל לערוך בת או בר מצווה

אצטדיון סמי עופר – האצטדיון החדש בחיפה, מארח לא רק משחקי כדורגל והופעות, אלא גם מאפשר לחגוג בו אירועים שונים ובפרט בת ובר מצווה. ישנו אולם מאחורי היציע שמאפשר ליהנות מחגיגה אמיתית ומצד שני, לצפות על האצטדיון. אפשר כמובן להוסיף אלמנטים של ספורט ובפרט כדורגל לעיצוב האולם. יכול להתאים לילדים וילדות אוהבי כדורגל ובפרט אוהדי הקבוצות החיפאיות. בקרו באתר האירועים של אצטדיון סמי עופר.

באולינג – אם אתם רוצים לחגוג לילד או לילדה בת או בר מצווה, בסטייל, עם אחד המשחקים הכי פופולאריים ביותר שיש, אז תזמינו אולם באולינג שגם מספק שירותי קייטרינג או לחילופין, תזמינו לשם שירות קייטרינג מטעמכם.

פיינטבול – אם האירוע נערך באביב או בקיץ, זו הזדמנות טובה לצאת החוצה, למשל, לחגוג את האירוע במסגרת משחק פיינטבול או משחק דומה. צריך לקחת בחשבון, שלא כל הילדים בהכרח יתחברו לזה.

חוף הים – במקום לחגוג בגן אירועים, פשוט אפשר לערוך אירוע באופן עצמאי בחוף הים, זה יכול להיות לא פחות מהנה ומעניין, בפרט אם משלבים משחקי חברה שונים על החוף.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...