הדפסה על חולצות לכנסים

כנסים מקצועיים הם דרך מצוינת לקידום מכירות והעמקת התודעה למותג ספציפי. לכן אחת הדרכים המוצלחות לכך היא על ידי הזמנת חולצות יוצאות דופן באתר הזה, אשר לובשים כל אנשי המכירות בכנס וגם מחלקים ללקוחות אשר מגיעים לביתן של המותג.

הדפסה על חולצות לכנסים

חולצה היא מותג מהלך, מי שלובש אותה בכנס, יוצר יחסי ציבור מצוינים למותג לאורך כל הזמן שבו הכנס פעיל. כל מי שנכנס לביתן ולסביבתו נחשף לחולצות המיוחדות אשר לובשים אנשי המכירות ולכן מדובר במוצר בולט אשר יוצר אפקט פרסומי אדיר. 

לאור זאת משקיעות החברות העסקיות רבות בחשיבה על נראותה של החולצה, איזה הדפס יופיע עליה, מה יהיה המלל האיכותי שייראה לציבור כאשר הוא יתקרב כדי לקרוא את הכיתוב. המסר צריך להיות מקצועי, חד ופעמים רבות גם מעורר חיוך. המטרה היא ליצור אוויר נעימה ונינוחה בביתן ואחת הדרכים להגיע לאווירה מצוינת, היא בעזרת המסר שמעבירה החולצה. 

חולצות מודפסות לקהל אשר מגיע לכנס 

הקהל אשר מגיע לכנסים מקצועיים הוא בדרך כלל חוג הלקוחות הקיימים וגם הלקוחות הפוטנציאליים. זו הסיבה שבדוכנים רבים מחלקים להם מזכרות נחמדות הנושאות את הלוגו של החברה כמו עטים, פדים לעכבר המחשב, מחשבון שולחני ועוד. הלקוחות אוהבים מאד לחזור ממפגשים מסוג זה, כאשר הם נושאים כמה שקיות עם מתנות חמודות ומפתיעות.

לקבל חולצה מתנה זה כיף גדול גם אם יש ללקוח בארון כמה עשרות חולצות. ברוב המקרים ביום הראשון שהוא ירצה ללבוש טי שירט, הוא ישלוף את החולצה שקיבל מתנה וילבש אותה בגאווה. 

> קראו מה הן חולצות למרצ'נדייזינג

היתרונות של חולצות בכנסים 

נציגי חברה עסקית כמו חברת היי טק או תקשורת, אשר מציגים בכנס מקצועי ולובשים כולם חולצות זהות מעוררים רושם רב והקהל המגיע בהחלט מתרשם מהנראות הכללית הזהה של כולם. הסקרנות לראות מה כתוב על החולצות מדרבנת רבים להגיע לדוכן שלהם וליהנות מקריאת המסר המקצועי או האישי.

ההשפעה של החולצות הללו נשארת בדרך כלל עוד תקופה ארוכה לאחר שהכנס מסתיים כיוון שהעובדים והלקוחות ממשיכים ללבוש אותן מעת לעת.

מידע נוסף באתר https://www.offftlv.com

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

מתנות ממותגות לעובדים ומנהלים

מחפשים מתנות ממותגות לעובדים שלכם ולא יודעים היכן להשיג כאלה? מהיום, תוכלו לעשות זאת בקלות וביעילות בהזמנה פשוטה באינטרנט. מתנות לעובדים קונים רק אצל מי

קרא עוד »

איך מלחינים שיר?

ישנו ויכוח עתיק לגבי מה הדבר שהכי גורם לנו להתחבר לשירים: המילים או הלחן. יש היגיון בלחשוב שהשירים הם הדבר החשוב ביותר בשירים, אבל אם

קרא עוד »

אילו סוגי מגשי פירות קיימים?

שמעתם על הרבה אנשים שכבר יצא להם להזמין מגשי פירות מעוצבים וטעימים לאירועים שונים? תוהים האם זו יכולה להיות בחירה טובה גם עבורכם? כדאי שתדעו:

קרא עוד »