האיכויות והיתרונות של פרקט למינציה

בחירת הריצוף לבית בתהליך שיפוץ הוא בהחלט אחד הדברים החשובים ביותר. כיום רצפת הפרקט מהווה רצפה עם עדיפות גבוהה מאוד בקרב הקהל הישראלי. המקור של רצפת הפרקט הוא בארה"ב ששם חיפשו רצפה שתאפשר לבודד את הקור בחורף, אולם דווקא בישראל המראה החמים והביתי שרצפת העץ מעניקה לחלל הפך אותה לפופולארית מאוד.

אם אתם מחפשים רצפת פרקט לבית שלכם אתם בוודאי מגלים כי יש מגוון רחב של אפשרויות, כאשר ההתלבטות העיקרית היא בין פרקט מעץ אמיתי לבין פרקט למינציה.

> קראו כאן על שטיחים לסלון מבית סהרה!

סוגי פרקט

כאמור, כאשר מחפשים פרקט לבית לרוב מתלבטים בין ריצוף מעץ מלא טבעי המכונה גם רצפת עץ גושני העשויה משכבות רבות של עץ אמיתי ואיכותי, ריצוף פרקט רב שכבתי או דו שכבתי שעשוי מ2 או 3 שכבות של עץ קל יותר וזול יותר ופרקט למינציה שמהווה את האופציה הפופולארית והנבחרת ביותר כיום שכן, מדובר על פרקט זול מאוד שעשוי מחומרים סינטטיים ולא מעץ. פרקט למינציה עשוי מחומר שהוא מעין קרטון דחוס שעליו מודבקות דוגמות העץ המעניקות אשליה של רצפת פרקט. הלמינציה הוא תהליך של ניילון שמתבצע על רצפת הפרקט וכך בעצם מסייע בשמירת העמידות של הרצפה לאורך זמן רב.

מדוע כדאי לבחור דווקא בפרקט למינציה

חשוב מאוד שתדעו כי רצפה מעץ אמיתי היא מאוד יקרה. פרקט למינציה מהווה את הבחירה הרווחת בקרב הקהל הישראלי וזאת בשל היתרונות הרבים שהפרקט המדובר מספר ללקוחות. בניגוד לרצפת עץ אמיתי שבה מבצע הצבעים והסגנונות מוגבל ברצפת למינציה ניתן למצוא גוונים ודוגמאות רבים. המראה שפרקט למינציה יוצר הוא חלק ואחיד. לוחות פרקט למינציה קלות להובלה והמראה של הפרקט המדובר בניגוד לפרקט עץ נשאר קבוע ולא מתבלה או מושפע ממזגי אוויר, לחות ועוד. מדובר על פרקט זול שמאפשר לכל אדם להנות ממראה רצפה יוקרתי, מבלי להשקיע בכך יותר מדי מבחינה כלכלית.

> מידע מקצועי והמלצות נוספות ניתן לקבל באמצעות אתר https://saharacarpet.co.il!

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...