נסיעה לכותל ברכב פרטי VS עם חברת הסעות

הכותל הוא מהמקומות החשובים והקדושים ביותר בעולם לכל האנשים מכל הדתות. יש ימים מסוימים כמו שבתות וחגים, ותקופות בעיקר כמו חגי תשרי שהעיר ירושלים מלאה בהמון אזרחים ותיירים מכל העולם שבאים במיוחד לראות את העיר העתיקה ולבקר את הכותל. הרבה מהם נעזרים בשירות הסעות לכותל על מנת להגיע בראש שקט ולא להסתבך בחניות שקשה מאוד למצוא בזמנים כאלו.

הגעה עם רכב פרטי:

החסרונות הם שמספר האנשים שיכולים להצטרף לנסיעה הוא מצומצם יותר מברכב הסעות, וכמובן עניין העומס על הכבישים וחיפוש חנייה ברגע ההגעה לירושלים ולכותל שמשפיע המון על חווית הטיול ועל זמן הטיול.

היתרונות של הגעה לירושלים ולכותל בפרט עם רכב פרטי הם הספונטניות והעצירות שניתן לעצור בהרבה לוקיישנים בדרך הלוך ובחזרה בנוסף.

הגעה עם חברת הסעות:

החסרונות הם שההגעה היא יותר מתוכננת מאשר ספונטנית ועצירות ספונטניות יעלו ברוב המקרים עוד כסף.

היתרונות בהגעה עם חברת הסעות הם שמגיעים בראש שקט בלי להסתבך עם נהיגה ומציאת חנייה שהם בעצם הסיפתח של הטיול. עוד יתרון הוא שניתן להזמין נסיעה בכל שעה שתרצו לצאת ולחזור, ככה שתמיד תהיו מסודרים.

לסיכום:

מי שיוצא במספר קטן של אנשים – עדיף להשתמש ברכב פרטי מכיוון שכמות הדלק היא קטנה יותר והנסיעה לא דורשת המון לעומת נסיעה של קבוצה.

ברגע שנוסעים בתור קבוצה – מומלץ מאוד להשתמש בשירות הסעות לכותל בכדי להנעים לכולם את הנסיעה ולחסוך מכולם את הכאב ראש של הנסיעה בעומסים של ירושלים ועניין מציאת החנייה בעת זמנים עמוסים בבירה. כשיוצאים בקבוצה גדולה אפשר לחסוך לכולם בכל מה שקשור לנסיעה. פשוט תבדקו מה הכי טוב ומתאים למצב שלכם.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

איך בוחרים טבעות אירוסין?

הגיע הרגע, הצעת הנישואין מתוכננת לפרטים. ההפקה מאורגנת ומדוקדקת, מתי השיר יתחיל, הקונפטי יתפוצץ, מתי הזיקוקים ידלקו. מה שנשאר הוא רק לבחור טבעת אירוסין יפה

קרא עוד »

הלבנת גגות

גם אתם ראיתם פעם את גג הבניין שמולכם – לבן כולו, ועובדי איטום מתרוצצים מצד לצד? כנראה ששכניכם ביצעו הלבנת גגות. כחלק מעבודות איטום גגות,

קרא עוד »