שעונים מייקל קורס לגבר – כמה זה עולה?

שעוני מייקל קורס לגברים הוא אחד המותגים הנדרשים ביותר בתחום השעונים לגבר וזאת לאור הנראות היפה והמכובדת של כל אחד מהדגמים של יצרן זה. 

בחירה של שעון לגבר 

קיימת חשיבות רבה של התאמת השעון לגבר הספציפי שאמור לקבל את המתנה. כאשר הוא יגיע לפגישה עסקית והסובבים אותו יראו את השעון היפה שהוא עונד, הדבר מעיד על הסטטוס שלו ועל הטעם האיכותי שלו. ההשלכות של מראה השעון הן רבות ולכן מקדישים לכך חשיבה רבה.

עלות של שעוני מייקל קורס 

טווח העלויות של שעוני גברים של מייקל קורס נע בין 400 – 480 ₪. באופן יחסי לאור הנראות המרהיבה של השעון והעובדה שמדובר בשעון ממותג שהוא בטיב מעולה, עלות זו לא יקרה. יש דגמים יקרים יותר שעלותם היא סביב 875 ₪. זו הסיבה שאפשר לראות גברים רבים שעונדים מייקל קורס.

ההיצע של השעונים היוקרתיים 

קיימות כמה אופציות של בסיס השעון, עם צבעים שונים ברקע, ספרות של השעון, או לחלופין קווים משולבים בספרות רומיות. יש דגמים שבמרכז השעון קיימים עיגולי שעון נוספים ומרשימים. יש שעוני מייקל קורס בכמה גוונים, כסף, זהב ורוז גולד. קיימים דגמים שבהם יש צבע אחד או דגמים שבהם מופיעים שני גוונים משולבים במעגל שסביב השעון וברצועת החוליות שמורכבת משני צבעים יפהפיים.

יש גם דגמים קלאסיים שאותם עונדים עם רצועת רשת מרשימה בגוונים שתואמים את השעון שנבחר. 

בחירת שעון לגבר 

כאשר מדובר במתנה, בוחנים את כל הדגמים כיוון שהעלויות שלהם הן די דומות. חושבים איך ייראה כל אחד מהשעונים הללו על היד של מקבל המתנה וכך קל יותר להחליט על הדגם שהוא המתאים ביותר.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

איך בוחרים חדרי בריחה לילדים

אחד האתרים הפופולאריים ביותר לבילוי בשנים האחרונות, בין אם זה בקרב ילדים ובין אם זה בקרב הורים וילדים, הם חדרי בריחה. מדובר על מוקד בילוי

קרא עוד »