הפקת חתונה – לקרוא לפני שמתחילים

חתונה היא אחד האירועים המשמחים ביותר והפקת חתונה היא אחת המטלות המורכבות ביותר. במאמר זה נרחיב אודות הפקת חתונה וכל אותן נקודות חשובות אותן יש לקחת בחשבון טרם קבלת ההחלטה האם מעוניינים בהשכרת שירותיה של חברה שמעסיקה מומחים בתחום או שמא מעוניינים בהפקת החתונה באופן עצמאי.  התחילו לקרוא.

קבלת החלטה – עצמאית או חברת הפקת חתונות?

השאלה הראשונה אשר מעסיקה את רוב האנשים אשר עומדים בפני אירוע חתונה היא האם לארגן את החתונה לבד ובכך לחסוך בהוצאה או לשכור את שירותיה של חברת הפקות אירועי חתונה. בסופו של דבר רוב האנשים מחליטים לשכור את שירותיהם של מומחים בהפקת אירועי חתונה בטבע או באולמות וזאת משום שהם מעוניינים בתוצאה המוצלחת ביותר. 

הפקת חתונה – הדברים אותם יש לקחת בחשבון

  • איפיון חתונה – ראשית כל יש לאפיין את החתונה בה מעוניינים. כלומר, להחליט על סגנון החתונה, כמות המוזמנים, האם מעוניינים בחתונה בטבע או באולם, הספקים הרלוונטיים והאטרקציות בהן מעוניינים. 
  • תקציב – הגדרת תקציב הוא צעד חיוני. נכון להיום עלות חתונה ממוצעת היא כ- 120,000 ₪. באם בוחרים בחתונה בעונת החורף העלות תצטמצם בכ- 20-30%. בעת בניית תקציב יש לקחת בחשבון גם את מסיבת האירוסין, מסיבת רווקים/רווקות
  • לא קונים חתול בשק – יש להיפגש אישית עם הספקים ולערוך איתם ראיונות. יש לבדוק מה הניסיון המקצועי של כל אחד מהם והאם הם יכולים להציג המלצות.
  • העונה המתאימה לחתונה – יש להתאים את ההפקה לעונה בשנה בה בוחרים להתחתן. אירוע חתונה בקיץ שונה לגמרי מאירוע בחורף. 
  • הפקת חתונה מורכבת מגדול ועד קטן – הפקת חתונה מיוחדת תכלול את תקציב החתונה, המועד שלה, המיקום, יצירת פינות ישיבה חורפיות או קייציות, פינת שתייה חמה/קרה בקבלת פנים ולאורך כל החתונה. בחירת תאורת חורף או קיץ,  בחירת חברת קייטרינג המציעה תפריט חלבי או בשרי, כשר או לא כשר, תפריט מאכלים חמים או קרים, תפריטים מיוחדים לקהל הטבעונים/ סוכרתיים וכו'. 

לסיכום, ניהול פרויקט הפקת חתונה באופן מקצועי על יבטיח את התוצאה המוצלחת ביותר, דבר אשר מוביל רבים לבחור בחברת הפקת אירועים להפקת החתונה שלהם.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

מקום להשכרה לאירוע קטן

כל סיבה יכולה להפוך למסיבה או לפחות לאירוע, אבל לא כל אירוע חייב להפוך להפקה גרנדיוזית רבת משתתפים שמכלה את כל התקציב המשפחתי או העסקי.

קרא עוד »