מה לומדים בקורס kite surfing?

אם אתם או הילדים שלכם ממש רוצים ללמוד קייט סורפינג (Kite surfing) חשוב שתדעו שכיום אתם יכולים להירשם לקורס קייט סורפינג ממש קרוב לבית שלכם. בקורס כזה לומדים מה שנקרא 'גלישת עפיפונים'. זהו כמובן התרגום המילולי ובקורס עצמו תלמדו לעסוק בספורט ימי אתגרי שמושך אליו אנשים רבים. הספורט הזה זוכה כמות רבה של אהדה בקרב צעירים ומבוגרים כאחד. ואם ניגש לפרקטיקה הרי שבקורס כזה לומדים להשתמש ולפתח במצנח מיוחד שביחד עם עוצמת הרוח נעזרים בו ע מנת לגלוש, ולהיות גם על המים וגם באוויר. 

למי מתאים קורס kite surfing

מי שיכולים להשתלב בקורס כזה הם לרוב בני 12 ומעלה אשר יש להם רמה טובה של כושר גופני. לא צריך להיות אלופים אולימפיים או עם גוף שרירי כדי להתחיל קורס כזה, אלא הכוונה היא שחשוב שיהיה לכם כושר גופני בסיסי סביר על מנת להשתלב בקורס בצורה טובה ותקינה. במידה ורמת הכושר הגופני שלכם היא לא מספקת תוכלו לחזק את הכושר הגופני שלכם במשך חודש-חודשיים. בכל מקרה ההמלצה היא לא להחליט עבור עצמכם האם אתם מתאימים לקורס, אלא לפנות לבי"ס מקצועי אשר מתמחה בלימודי קייט סורפינג (Kite surfing), שם תקבלו את כל המידע והייעוץ לו אתם זקוקים, וליווי.

תוכנית הלימודים

במהלך קורס Kite surfing לומדים כמה עשרות שעות בסה"כ במהלכן משלבים גם ידע תיאורטי וגם ידע מעשי ותרגול רב. בין היתר לומדים כיצד לעמוד בצורה נכונה על הגלשן, כיצד לפתח מיומנות שליטה במצנח, מנחים שונים של עמידות וקפיצות שונות להן תזדקקו תוך כדי הגלישה עצמה, ועוד. 

הרשמו עוד היום לקורס קייט סורפינג (Kite surfing) ותגשימו את החלום שלכם!

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

קייטרינג לחתונות בטבע

עריכת אירוע בטבע יכולה להיות אתגר לא פשוט. יש הרבה דברים לדאוג להם ובהיעדר חשמל בטבע צריך גם לדאוג לגנרטור שיפיק מספיק חשמל. יש לדאוג

קרא עוד »

מקרן נייד

מקרן נייד הפך לאחד מפריטי החובה בכל אולם הרצאות ובכל אולם כנסים. כמעט כל מי שמעביר הרצאה, בוחר להשתמש במקרן נייד על מנת להקל על

קרא עוד »