איזה טיפול טבעי קיים לנחירות?

אם אתם מוצאים את עצמכם נוחרים בלילה או שבן הזוג שלכם לא מצליח לישון בגלל הנחירות שלכם, יכול להיות שיש מרחק מאוד קצר שמפריד ביניכם לבין שינה רגועה ואיכותית.

כמות האנשים שסובלים מנחירות היא גדולה. הנתונים מדברים על אזור 50% מהאוכלוסייה בגילאים המבוגרים, בגילאים יותר צעירים זה פחות מצוי, אבל עדיין זה קיים.

יש כמובן מגוון רחב של טיפולים בנחירות, ראו לדוגמה טיפול טבעי בנחירות. חלק מהטיפולים מציעים ניתוחים פולשניים במקרים מסוימים כאשר יש בעיה במעבר של דרכי הנשימה, אחרים, ימליצו לכם פשוט להוריד עודף משקל שכן עודף משקל מכביד על מערכת הנשימה בזמן השינה.

אז מהו הטיפול הטבעי והטוב ביותר לנחירות? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

טיפול טבעי בנחירות

הרבה אנשים שנוחרים אינם מוטרדים מהעובדה הזו למרות שהם צריכים. זה לא רק העניין שאתם מפריעים לאנשים שמסביבכם לישון ולמחרת הם עייפים "בזכותכם", זה גם נוגע לעניין של הבריאות שלכם, האם מערכת הנשימה שלכם אכן תקינה? האם אתם לא מסתכנים כאשר אתם הולכים לישון שוב ושוב ונוחרים תוך כדי שינה?

כמובן שלנחירות יש סיבות רבות ומגוונות. חלקן פשוטות מאוד, כפי שהזכרנו למשל, עודף משקל. בשעת השינה הגוף פועל על מינימום צריכה של אנרגיה ולכן, משקל עודף יכול להפריע למערכת הנשימה ולהעיק עליה וכך נוצרים הנשימות.

טיפול טבעי מומלץ מאוד הוא טיפול על ידי נשימות. יש אפשרות ללמוד לנשום נכון יותר ולהרגיל את הגוף לנשום עמוק יותר ולהכניס חמצן נקי ולהוציא אותו לחלוטין בצורה טובה יותר. כאשר הגוף מתרגל לנשום ככה, הנחירות פוסקות שכן אלו תרגילים שמחזקים את שרירי הנשימה וזה יבוא לידי ביטוי גם תוך כדי שינה.

> מידע מקצועי ופרטים נוספים ניתן לקבל באמצעות אתר https://nbr.co.il!

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

רעיונות להפקת בת מצווה

ילדות רבות חולמות מגיל צעיר על חגיגת בת מצווה בNINE החגיגה המושקעת שתהיה להן. הן מדמיינות את הבגדים, את הפעילות, המוסיקה ואין ספור פעילויות הקשורות

קרא עוד »

השכרת ציוד לאירועים בדרום

השכרת ציוד לאירועים בדרום יכולה להיות שימושית במיוחד עבור כל מי שמתכנן להפיק אירוע באזור. אין ספק כי הפקת אירוע נחשבת לפעולה לא פשוטה, הדורשת

קרא עוד »