מה לבדוק כשמחפשים חברות הדברה מומלצות?

חברות הדברה יכולות להיות השירות הטוב ביותר שנוכל להזמין במקרים מסוימים בהם מזיקים תוקפים אותנו ואת הסביבה שלנו. יש כל כך הרבה סוגים של מזיקים, החל מג'וקים, עכברים, נמלים ועד פשפשים, פרעושים, דבורים, צרעות, טרמיטים ועוד. כל הדברה תהיה מסוג שונה ובמחיר שונה ולכן החשיבות היא בעיקר בבחירת חברת הדברה מקצועית ואיכותית – כזו שיודעת מה היא עושה ומוכנה להתחייב לנו לתוצאה טובה.

הנה כמה טיפים לבחירת חברות הדברה מומלצות!

רישיון מדביר – חובה לכל מדביר:

הדבר הראשון שאתם רוצים לבדוק היא ההכשרה המקצועית של המדביר. כל מדביר מקצועי צריך להיות בעל הכשרה מוכרת בתחום ולהיות רשום באגודת המדבירים בישראל כמדביר מוסמך. על כל מדביר לנהל פסקת רשומות מסודר ולאחר כל הדברה למלא בו את פרטי ההדברה ולתת את המפרט ללקוח.

חומרי ההדברה:

חשוב לעשות שימוש בחומרי הדברה איכותיים ולא פחות חשוב מכך – חומרי הדברה הייעודיים לאותו סוג מזיק. בררו עם המדביר שלכם באיזה סוג חומר הדברה הוא השתמש ובררו על חומר זה באינטרנט. המדביר מחויב לתת לכם פתק מפנקס הרישום שלו ובו הוא מצהיר על חומר ההדברה שעשה בו שימוש.

ניסיון הוא דבר חשוב מאוד גם בהדברות:

מדביר ותיק ומנוסה יותר ידע לטפל גם בבעיות מזיקים מורכבות וכמובן להדריך את בני הבית כיצד להתנהל ברמה הבטיחותית במקום. מדביר מנוסה ידע לפתור את בעיית המזיקים שלכם מבלי שזו תחזור לעתים קרובות ותגרום שוב לאי נוחות מצידכם, ראו לדוגמה ריסוס נגד טרמיטים!

מה לגבי המחיר?

בסופו של דבר כל מדביר עשוי להעריך את הזמן והעבודה שלו באופן שונה אולם הסטייה במחירים צריכה להיות הגיונית ולא מוגזמת. בררו באינטרנט מחיר ממוצע להדברה לפי סוג המזיקים שלכם וכאשר אתם מקבלים הצעת מחיר בדקו שהיא פחות או יותר באזור הממוצע. אם היא משמעותית יקרה יותר תשאלו את המדביר מדוע. ייתכן והוא ספק אחראיות ארוכה יותר או מבצע פעולות נוספות שמדבירים אחרים לא מבצעים.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

מקום להשכרה לאירוע קטן

כל סיבה יכולה להפוך למסיבה או לפחות לאירוע, אבל לא כל אירוע חייב להפוך להפקה גרנדיוזית רבת משתתפים שמכלה את כל התקציב המשפחתי או העסקי.

קרא עוד »

קייטרינג חלבי – כמה זה יעלה?

כל אירוע כרוך בהוצאה כספית ניכרת. השכרת האולם או המקום שבו ייערך האירוע, ההזמנות, וכמובן – האוכל. בעלי שמחה רבים מוצאים שההוצאה על מרכיבי האוכל

קרא עוד »