חדרי בריחה – אין מצב שלא עשיתם את זה

חדר בריחה בראשון לציון

בהתחלה זה נראה כמו משחק… אבל אחר כך, כשמבינים שבלי לפתור את החידות לא תצאו מכאן בשעה הקרובה, אז מנסים לפתור את החידות ברצינות תהומית. 

חדרי בריחה בראשון לציון נחשבים לחוויה פופולרית ביותר. אומרים שהם מצליחים לגרום לאנשים לחשוב שהם באמת כלואים, ואז המוח היצירתי פורץ החוצה ומגלים דברים יפים.

מה זה חדר בריחה ואיך הוא הפך ממשחק מחשב למציאות חיה ובועטת? כל התשובות במאמר הבא.

מה זה חדר בריחה?

חדרי בריחה מעוצבים בכל מיני סגנונות, בדרך כלל העיצוב מספר משהו מסוים. זה יכול להיות אגדת עם, אליסה בארץ הפלאות לילדים ועוד. 

מיד בכניסה לחדר תתחילו להרגיש את המסתורין. רהיטים מוזרים וחפצים שמונחים במקום מסוים, הם רק חלק מהאתגר שצפוי לכם בשעה הקרובה.

כשהשעון יגיע לשעה העגולה, החדר ינעל עליכם ואתם תצטרכו לבקש מהמוח שלכם להתאמץ קצת יותר ולפתור את החידות כדי למצוא את המנעול.

כמובן שככל שייקח לכם פחות זמן, ההצלחה שלכם גדולה יותר. 

איזה חידות תצטרכו לפתור?

בהתחלה יוקרן לכם סרטון שמסביר היטב מה המשימה שלכם, מאיפה צריכים להתחיל ועוד. בסופו של דבר האתגר הוא לא לגלות את החידות כי הם 'צועקות' מכל פינה בחדר, אלא לפצח אותן.

מה הופך את חדר הבריחה לטוב ביותר?

מעניין לציין שיש דירוג די חד משמעי על חדרי בריחה קשים. מסתבר, שככל שמשקיעים יותר בעיצוב, בסגנון ובחידות עצמם, המבקרים נכנסים עמוק יותר לחוויה וכתוצאה מכך נהנים יותר. 

חדרי הבריחה הטובים ביותר הם אלו שתוכננו בידי אדריכלים ומעצבים מפורסמים, כמו גם החידות המעניינות שנדרשו לפתרון כדי לצאת החוצה.

אז לסיום, אם עדיין לא הייתם בחדר בריחה, מומלץ בחום.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

מה זה תא צילום לאירועים

תא צילום לאירועים נחשב היום לאחת האטרקציות הפופולאריות והאהובות ביותר. מדובר על תא שהאורחים יכולים להיכנס אליו, על מנת להצטלם במגוון רחב של פוזות משעשעות

קרא עוד »